Projektavimas

40 mūsų įmonėje dirbančių inžinierių-konstruktorių kasdien pritaiko savo įgūdžius ir kompetencijas naudodami pažangiausią programinę įrangą. Visuomet siekiame eiti koja kojon su naujausiomis technologijomis statybų sektoriuje.

Mūsų projektavimo skyriaus specialistai užsakovams parengia visą projektinę dokumentaciją, reikalingą inžineriniams sprendimams įgyvendinti. Statinio projektavimo metu patyrusių inžinierių-konstruktorių komanda atlieka išsamų vertinimą, atsižvelgia į visas galimybes ir rizikas, kurios gali iškilti įgyvendinant projektą, bei siekia įgyvendinti visus klientų norus. Mūsų tikslas – dirbti efektyviai, kokybiškai ir pritaikant aukščiausius standartus.

KGC project

Projektuojame naudodami BIM (Building Information Modeling) modelį, taip kurdami ir valdydami statinio informaciją visais jo gyvavimo ciklais – nuo projektinės užduoties formavimo iki statinio eksploatavimo. Taip galime sukurti ne tik 2D projekcinius brėžinius, bet ir 3D trimatį projektavimo modelį. Naudojant BIM – ženkliai mažinamos statinio projektavimo laikas ir sąnaudos.