Sprendimai

Inžineriniai sprendimai, įgyvendinami aukštos kvalifikacijos profesionalų. Klientams siūlome individualius ir nestandartiniams poreikiams pritaikytus produktus.

Paslaugos

Novatoriški fasadų konstrukcijų sprendimai iš vieno tiekėjo. Nuo idėjos iki jos realizavimo.

Produktai

Pusiau automatinė gamyba užtikrina išskirtinį tikslumą ir kokybę tuo pačiu metu bei aukštą pritaikymo lygį.

Elementiniai fasadai

Tai sistema, kuri susideda iš vertikalių ir horizontalių aliuminio profilio vienetų, surenkamų bei iš anksto paruošiamų gamykloje. Tokie elementai iš gamyklos į statybų vietą keliauja pilnai sukomplektuoti ir užpildyti, o statybų aikštelėje tvirtinami prie pastato konstruktyvo. Elementiniai fasadai naudojami įgyvendinant techniškai sudėtingus ir išskirtinius projektus, rekonstruojant ar statant visiškai naujus pastatus bei siekiant greito ir patikimo rezultato.

Surenkami fasadai

Tai fasadai, kurių horizontalūs ir vertikalūs aliuminio profiliai pagaminami gamykloje, bet surenkami statybų aikštelėje. Surinkto karkaso angos užpildomos įvairiais užpildais, o platus dangtelių pasirinkimas suteikia puikias fasado dizaino galimybes. Tai populiari fasadų konstrukcija, kuri yra atspari esant įvairioms klimato sąlygoms, reikalaujanti palyginti mažų gamybinių bei transporto sąnaudų.