Apleistas daugiabutis „Arfa“ tapo #Tower – investicijos sieks apie 40 mln. Eur

2017.10.11

Pusiau pastatytą daugiabutį „Arfa“ pernai gegužę įsigijusi bendrovė „Irec Baltic“ statybas ketina užbaigti kitų metų pradžioje, o šią savaitę pradeda butų pardavimus. Rinkai bus pasiūlyta 180 butų ir 5.000 kv. m biurų.

VŽ primena, kad Vilniaus Konstitucijos prospekte esantį daugiabutį nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo bendrovė „Irec Baltic“ pernai pavasarį įsigijo iš SEB banko NT bendrovės „Litectus“. Banko įmonė jį perėmė 2013 m. iš bankrutavusio buvusio plėtotojo „Vyrokas“. Projektas pradėtas dar 2005 m., tačiau plėtotojas neatlaikė krizės – 2012 m. „Vyrokui“ iškelta bankroto byla.

Naujoji savininkė, bendrovė „Irec Baltic“, projektą perkrikštijo #Tower ir teigia jį užbaigsianti kitų metų pirmąjį ketvirtį, o šią savaitę pradės butų pardavimus. „Nuo pat mūsų darbų pradžios sulaukdavome potencialių pirkėjų skambučių, turime apie 120 projektu susidomėjusių žmonių eilę, tad nuo rytojaus pradėsime susitikimus ir rezervacijas“, – sako Saulius Kulvietis, „Irec Baltic“ vadovas.

#Tower projekte bus įrengta 180 įvairaus ploto butų – nuo 37 iki 300 kv. m, dviaukščių apartamentų, apartamentų su terasomis. Butų kaina prasideda nuo 2.800 Eur už kv. m, o kainų vidurkis yra apie 3.500 Eur už kv. m.

Pastato žemutinėje dalyje bus atskiras 5.000 kv. m. verslo centras bei komercinės patalpos, kuriose veiks restoranas, sveiko maisto ir pusryčių kavinė, sporto studija, trumpalaikei nuomai skirtos įvairaus dydžio konferencijų salės, cigarų kambarys, poilsio erdvės. NT plėtotojai ketina įrengti atskiras patalpas namo bendruomenei.

Jau įrengta 220 vietų automobilių saugojimo ir laikymo aikštelė su elektromobilių įkrovimo stotelėmis, 70 vietų dviračių saugykla su dušais bei persirengimo kambariais. „Tai tik maža dalis to, ką įrengiame nuomininkų patogumui. Kai kurių savo planų dar negalime atskleisti“, – sako p. Kulvietis.

Anot jo, #Tower koncepcija yra sukurti miestą mieste, tad pastatas turi tapti daugybės viešųjų erdvių verslo sodu, su prekybos ir paslaugų vietomis, viešbučiu verslui, restoranais ir kitais objektais, kurie patenkins visus gyventojų ir verslo poreikius.

Bendros investicijos į šį projektą sieks apie 40 mln. Eur (su įsigijimu) – naudingas jo plotas yra 32.000 kv. m. Anot NT plėtotojų, užbaigta pastato dalis bus A energinio efektyvumo klasės, bet viliasi, kad pavyks pasiekti A+ klasę. Fasadus su saulės kontrolės funkcija gamino bendrovė „KG Constructions“ – aliuminio konstrukcijos projektuotos specialiai šiam pastatui.

Informacija VŽ: http://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2017/10/10/apleistas-daugiabutis-arfa-tapo-tower–investicijos-sieks-apie-40-mln-eur#ixzz4vAur4FjZ