Maži žmogeliukai – didelėse gamybos patalpose

„KG Constructions“ sulaukė neįprastų svečių – įmonėje apsilankė Balsių progimnazijos pirmokai.

Plėtros direktorius Mindaugas Guzikauskas vaikams pristatė per įmonės 10 metų gyvavimo laikotarpį įgyvendintus didžiausius projektus įvairiose šalyse. Už teisingai atspėtas nuotraukose rodomų statinių egzistavimo vietas, vaikams buvo įteiktos atminimo dovanos.

Kelionė po kompaniją neapsiribojo tik konferencijų sale, pasipuošus spalvotomis liemenėmis ir išklausius saugaus elgesio taisykles, vaikams buvo aprodytas gamybos cechas ir jame esantys įrengimai.

Tikimės, kad iš šių mažųjų išaugs puikūs konstruktoriai, inžinieriai, projektų ar darbų vadovai, kurie vieną dieną papildys įmonės komandą. Primename, kad 2011 m. „KG Constructions“ dėka, Balsių progimnazija tapo viena iš moderniausių ir gražiausią fasadą turinčių mokyklų visoje Lietuvoje.

KG Constructions atšventė 10-ąjį savo gimtadienį

   Iškart po Naujųjų metų sutikimo, sėkmingai užbaigę 2016-uosius metus, „KG Constructions“ kolektyvas su draugais ir partneriais audringai atšventė savo veiklos pirmąjį reikšmingą jubiliejų – 10-ąjį firmos gimtadienį.

   Vieningai siekdamas užsibrėžtų tikslų, mūsų kolektyvas kartu patyrė tiek daug, kad šventės metu iš naujo prisiminė visus pagrindinius žmogiškus pojūčius. Tiesa, nederėtų pamiršti ir mistinio šeštojo, kurį visiems kartu pasisekė per tą reikšmingą vakarą atskleisti.

   Atvykusius į neogotikinius „rūmus“ Jakšto g. 9, vakaro svečius sutiko asmeninė linkėjimų siena, ant kurios puikavosi vardiniai, kiekvienam darbuotojui individualiai sukurti palinkėjimų atvirukai. Laukdami programos pradžios, svečiai galėjo sudalyvauti pojūčių laimės rate ir laimėti šaunių teminių prizų. Taip pat svečių smalsumą kėlė ir maloniai stebino moksliniai „N2“ fizikų eksperimentai, o prasivėrus durims, akis džiugino salėje besipuikuojantis menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtas desertų šedevras, mobiliųjų telefonų ekranuose pavirstantis optine iliuzija. Laisvomis akimirkomis, svečiai fotografavosi teminėje pojūčių fotosesijoje su green screen technologija.

   Pasiruošę neįtikėtinai kelionei per visus pojūčius: regą, klausą, uoslę, lytėjimą skonį ir šeštąjį pojūtį, svečiai susirinko į pagrindinę salę. Renginį atidarė entuziastingas smuiko virtuozių „Electric Ladies“ pasirodymas, o į sceną įžengus vakaro vedėjams Indrei Kavaliauskaitei-Morkūnienei ir Mindaugui Stasiuliui, netrukus buvo atnešta ir linkėjimų siena. Ją atidengus, visi išvydo išskirtinį, specialiai „KG Constructions“ kolektyvui sukurtą paveikslą. Tada, durys aklinai užsivėrė tam, kad akys galėtų džiaugtis neįtikėtinu reginiu – trimatėmis vaizdų projekcijomis ant lubų.

   Prisimindami įvairius pojūčius, jautėmės pakylėti ir vieningi – juk per šiuos metus visko buvo – keitėsi ir nuotaikos, ir darbo vietos, ir supantys veidai. Bet trys žmonės visada mus vedė į priekį, įkvėpė ir tikėjo – tai firmos akcininkai Linas Karžinauskas ir broliai Mindaugas ir Audrius Guzikauskai. Renginio metu didžiajame ekrane jie atskleidė, ką jiems suteikė šis darbo dešimtmetis, kokia reikšminga ir svarbi „KG Constructions“ jų gyvenimuose. Nepamiršo ir tų, kurie bent pusę firmos gyvavimo buvo kartu – šventės metu sidabriniais ženkleliais su įmonės logotipu buvo apdovanoti penkis ir daugiau metų išdirbę darbuotojai.

   Renginio metu, keliaudami per pojūčius, susirinkusieji stebėjo elegantišką oro akrobačių pasirodymą ir ledo meistro Mindaugo Tendziagolskio šou, kurio metu gimė unikali įmonės ledo skulptūra. 6-ąjį pojūtį atskleisti padėjo įtraukianti ir žaisminga mentalisto Nicholo Kin programa, po kurios sekė muzikinė „KG Constructions“ kolektyvo jubiliejinė įmonės daina. Ją, kartu su darbuotojais Erika Ranickaite, Andriumi Strazdausku ir Dainiumi Dragūnu, atliko dainininkė Augustė Vedrickaitė, vėliau pratęsusi muzikines linksmybes.

   Dėkojame „Eventum group“ komandai, kuri meistriškai suorganizavo šį nuostabų renginį, pasirūpino šiltu priėmimu, programos įvairove ir gausa, nepamirštamais įspūdžiais ir jų įamžinimu.

 

   KG Constructions kolektyvas

Renginio nuotraukos

Vadovų interviu

Šventės akimirkos

Mölndals Galleria - naujausias prekybos centras Gioteburge

   Gioteburgo priemestyje KG Constructions įrenginės fasadus prekybos centrui Mölndals Galleria.

   Tai yra svarbus miesto vystymo projektas, skirtas sukurti energingą ir pritraukiantį objektą gyventojams ir miesto svečiams. Mölndals Galleria – tai 30 000m2 plotą užimantis prekybos centras su 70 parduotuvių. Pats pastatas yra projektuojamas pagal aplinkai draugišku standartu BREEAM. Projekto architektai Rstudio ir Arkitekterna Krook & Tjäder. Pastato fasaduose bus panaudotos natūralios medžiagos, kaip plienas, aliuminis, Cor-Ten‘as, cinkas, mūras, medis ir kitos. KG Constructions šiame projekte uždengs visą fasadą iš surenkamų elementų, ant kurių bus sumontuotos pasirinktos medžiagos. Projekto užsakovai NCC Construction AB buvo labai patenkinti pasiūlytais moderniais ir novatoriškais fasadų sprendimais, siūlytais projekto konkursavimo stadijoje, kuri užtruko rekordišką laiką – daugiau nei pusantrų metų. Bendras fasadinių konstrukcijų plotas – 12 000 m2. Planuojamas prekybos centro atidarymo laikas – 2017 III ketvirtis.

   Tai bus antras sėkmingas KG Constructions projektas Gioteburgo mieste.

Naujausias KG Constructions projektas – viešbutis Hagaplan Stokholme

   Vieni didžiausių Švedijos karalystės statybų rangovų Skanska Sverige AB ir vėl pasirinko mūsų įmonę įrengti fasadus naujam viešbučiui.
Viešbutis Hagaplan bus statomas Solna rajone, šalia didžiausios ligoninės Karolinska. Jame įsikurs restoranai, parduotuvės, ofisai ir viešbutis su 222 kambariais.

   Pastato išorinis veidas turės trijų spalvų stiklo ir aliuminio kompoziciją, kuris kis iš baltos spalvos į pilką. Šiame projekte KG Constructions naudos struktūrinio stiklinimo elementinio fasado sprendimą, su garsą izoliuojančiais stiklo paketais. Pastatui nauojamos moderniausios medžiagos, išgauti geriausią šilumos izoliaciją. Kartu su architektais Reflex Arkitekter AB, KG Constructions išdirbo fasado sprendimą su specialiais profiliais.

   Tai bus 16 aukštų pastatas, kuris bus atidarytas 2017 lapkritį. Bendras fasadinių konstrukcijų plotas – 7400 m2.

2015 metais KG Constructions įsitvirtino Skandinavijos rinkoje

   KG Constructions jau ne pirmi metai daug dėmesio skiria užsienio šalių rinkoms bei eksporto apimčių didinimui. 2015 metai KG Constructions buvo įsitvirtinimo Skandinavijos rinkoje metai. Didžiausia bendrovės eksporto dalis buvo nukreipta į stabilias Švedijos, Danijos, Suomijos ir Norvegijos rinkas. Užmegztos naudingos pažintys bei sutvirtinti santykiai su pagrindinėmis Skandinavijos rangovinėmis organizacijomis, vykdančiomis stambiausius projektus. Šiuo metu Skandinavijoje vykdomi bei jau patvirtinti vykdyti projektai KG Constructions leidžia įgyvendinti ilgalaikius planus šiose šalyse.

   Bendrovės plėtra Skandinavijoje užtikrino nuoseklų KG Constructions pardavimų augimą. Per 2015 m. bendrovės pardavimai ūgtelėjo apie 8 proc. ir pasiekė 27,5 mln. €. Per 2016 metus planuojamas dar intensyvesnis pardavimų augimas. Vien šiuo metu pradedami vykdyti daugiau nei 10 skirtingo dydžio bei sudėtingumo projektų, kurių bendras išorės fasadų plotas yra apie 110.000 m2. Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje jau vykdomi bei pradedami vykdyti objektai leidžia planuoti pardavimų išaugimą iki 35-40 mln. € per 2016 metus. Patvirtinti užsakymai leidžia planuoti darbus ir 2017 metams.

   KG Constructions ir toliau investuoja į gamybos plėtrą, inovacijų diegimą ir naujų produktų kūrimą bei pristatymą rinkoje. 2016 metais planuojama investicijoms skirti iki 1,5 mln. €. Augant aliuminio-stiklo fasadų paklausai tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, KG Constructions pradėjo antros gamyklos projektavimo darbus. Bendras projektuojamos gamyklos su administracinėmis patalpomis plotas bus apie 14.000 m2. Nauja KG Constructions gamykla turėtų iškilti 2017-2018 metais. Ši gamykla bus skirta naujų pažangių fasadų sistemų gamybai bei esamų aliuminio fasadų sistemų plėtrai, pajėgumų didinimui. Inovacijų fasadų srityje vystymu ir įvedimu į rinką rūpinasi atskira didelę patirtį turinti profesionalų komanda. Pasirašytos sutartys jau dabar leidžia planuoti pažangių fasadų paklausos augimą ateityje.

   Augant pardavimų bei darbų apimtims, plečiasi ir KG Constructions kolektyvas. 2015 metais bendrovės kolektyvą papildė per 120 kvalifikuotų darbuotojų. KG Constructions įmonių grupėje šiuo metu dirba daugiau kaip 420 įvairių sričių specialistų.

 

 

Fasadų Technologijų Centras

  Reaguodama į rinkos poreikius ir siekiant padidinti įmonės efektyvumą KG Constructions įmonių grupės vadovybė kartu su partneriais nusprendė įkurti Fasadų technologijų centrą (FTC). Jo paskirtis apjungti sukauptas kompetencijas fasadų srityje ir jas sukoncentruoti kuriant bei įgyvendinant įvairiausių fasadų projektus. Taip pat aptartos FTC bendradarbiavimo galimybės su šalies mokslo įstaigomis kaip KTU ir VGTU, Austrijos Graco Technologijų Universitetu, Vokietijos Rozenheimo institutu ir kitomis  mokslinėmis tyrimų įstaigomis.

  Technologijų centrui vadovauja ir jame dirba didžiausią patirtį turintys fasadų specialistai, įgyvendinę pačius žinomiausius pastarojo dešimtmečio Lietuvos fasadų projektus. Centro darbuotojai taip pat yra prisidėję įgyvendinant modernių fasadų projektus Skandinavijoje bei Jungtinėje Karalystėje. Šiose šalyse įgytos žinios ir praktinis darbas su garsiausiais Europos architektais bei didžiausiomis statybų įmonėmis kaip Skanska, NCC, Peab, Hent, Veidekke leido sukaupti neįkainojamą patirtį, kuri bus panaudota technologijų centro veikloje.

  Įmonė jau prieš metus nusprendė padidinti investicijas į naujų inovatyvių produktų kūrimą, kas lėmė, jog greitai KGC produktų šeimą papildys iš esmės nauji, analogų neturintys fasadų produktai, kurių bandymams šiuo metu intensyviai rengiamasi. Produktai leis projektuotojams ir užsakovams šiuolaikiniuose fasaduose pasiekti vis didėjančius energetinio efektyvumo, bei ekologiškumo parametrus. Tuo pačiu  pradėti naujos gamyklos projektavimo darbai su robotizuotomis gamybos linijoms, kurios leis padvigubinti gamybinius pajėgumus.

Projektas Amerika Plads

   2015 rugsėjo 1 dieną viena didžiausių Danijos statybos bendrovių Per Aarsleff A/S pasirašė sutartį su A. P. Møller-Mærsk A/S grupe dėl naujo, 13.000 m2 biurų pastato Amerka Plads statybos Kopenhagoje. A. P. Møller-Mærsk šį biurų pastatą stato savo kompanijai, kad visas ofisas galėtų būti po vienu stogu. 2015 rugsėjo mėnesio pabaigoje Per Aarsleff A/S pasirašė sutartį su KG Constructions dėl fasadų įrengimo darbų.

   Pastato architektūra pasižymi švelniomis formomis, šiltomis spalvomis. Visi keturi pastato plano kampai yra užapvalinti, todėl fasado stiklo paketai bei natūralaus akmens plokštės taip pat turės atkartoti plano formą ir bus lenkti.

   Bendras konstrukcijų plotas: 4.950 m2.
   Panaudotos sistemos: specialus sprendimas Schüco UCS 65, FW 50+.SI.

Verslo centras „Green Hall 2“

   Prestižinėje Vilniaus vietoje, dešiniajame Neries krante, koncernui SBA priklausanti įmonė „Upės projektai“ pradėjo statyti modernų A klasės verslo centrą „Green Hall 2“.

   Pastato „Green Hall 2“ sprendimai yra unikalūs. Jo architektūrai ypatingą įtaką turi tai, jog pastatas statomas upės vingyje. Šis faktas nulėmė tam tikras architektūros gaires. Šiame, daugiau nei 8 tūkstančių kvadratinių metrų ploto verslo centre, susilies pažangios technologijos ir natūrali gamta.

   Projekte numatytas energiją taupantis dvigubas fasadas. Jam įrengti sukurtas specialus KG Constructions sprendimas, užtikrinantis aukščiausią produkto kokybę, greitą montavimą objekte bei architektūrinius sumanymus atitinkantį pastato vaizdą.

   Bendras konstrukcijų plotas: 10.500 m2.

   Panaudotos sistemos specialus sprendimas: Schüco AWS 90.SI, FW 50+SG.SI

KG Constructions pirmasis projektas Suomijoje

   Kitais, 2016-aisiais metais Suomijos sostinėje Helsinkyje atsidarys didžiausias konferencijų viešbutis Clarion, kurio fasadus įrengs KG Constructions. Tai bus pirmasis projektas Suomijoje ne tik mums, bet ir mūsų užsakovams – Norvegų rangovams Hent AS, kurie pasirinko KG Constructions dėl kartu sėkmingai įgyvendinto projekto Trondheime, Norvegijoje.

   Viešbutis yra statomas krantinėje, Jätkässari rajone, kuris pastaruoju metu yra papildytas 17000 naujų namų ir 6000 ofisų vietų. Šiame besiplečiančiame rajone pirmasis Clarion viešbutis bus žymi susitikimų vieta tiek turistams, tiek vietiniams Helsinkio gyventojams. Pastatas bus sudarytas iš dviejų 16 ir 19 aukštų bokštų, sujungtų visiškai skaidria galerija, sukuriančia lengvumo ir grakštumo pojūtį. Pastato architektai Davidsson Tarkela Oy suprojektavo išorinį fasadą kaip žaismingai besikeičiančių tonų koliažą, kuris perteiks vandens gyvumą pastato „veide“. Neskaidrios fasado dalys bus dengtos dviejų spalvų kompozitine plokšte, kuri turės būti atspari išoriniams veiksniams bei jūriniam klimatui.

  KG Constructions šiam pastatui pasiūlė specialų elementinės sistemos sprendimą, paremtą Schüco USC65.HI sistema. Kadangi pastatui yra keliami aukšti šilumos izoliacijos ir akustikos reikalavimai, o didžioji montavimo dalis bus atliekama pačiu šalčiausiu metų laikotarpiu, KG Constructions turėjo rasti specialų sprendimą, kaip šie darbai bus sėkmingai įgyvendinti.   Tikimės, jog šis pastatas bus dar žymesnis įsitvirtinimas sėkmingai eksportuojant į Šiaurės šalis.

  Bendras konstrukcijų plotas – 13 500 m2. Panaudotos sistemos spec. sprendimas Schüco USC65.HI, FW60+, FW50.SI.

KG Constructions 2015 m. I pusmečio veiklos apžvalga

   Pastarųjų metų sėkmingus KG Constructions veiklos rezultatus atspindi ir Lietuvos verslo apžvalgos statistiniai duomenys. 2015 m. liepos mėn. žurnale „Verslo klasė“ buvo paskelbtas didžiausių Lietuvos įmonių TOP 1000, sudarytas pagal 2014 m. įmonių pardavimo apimtis. Didžiuojamės, kad KG Constructions šiame tūkstantuke užima 279 vietą ir per metus sugebėjo pakilti beveik per tris šimtus pozicijų iš 563 vietos. Sėkmingai vykdomi 2015 metų planai leidžia teigti, kad KG Constructions per 2015 metus dar labiau pagerins savo pozicijas šiame tūkstantuke ir stabiliai įsitvirtins tarp stambiausių Lietuvos įmonių.

   2015 m. pirmąjį pusmetį KG Constructions ir toliau sėkmingai didino pardavimų apimtis. Per pirmuosius šešis šių metų mėnesius KG Constructions pardavimai išaugo daugiau kaip 13 proc. palyginus su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu ir pasiekė 14,5 mln. eurų (daugiau kaip 50 mln. Lt). Metų pradžioje buvome užsibrėžę tikslą per šiuos metus pasiekti bent 32 mln.  eurų metines pardavimų apimtis. Konsoliduota įmonių grupes apyvarta turėtų siekti 35 mln. eurų. Šiuo metu vykdomi projektai bei naujai pasirašomos sutartys jau dabar leidžia teigti, kad metų pradžioje išsikelti tikslai bus sėkmingai įgyvendinti.

   2015 m. pirmasis pusmetis KG Constructions buvo pelningas. Tačiau pelningumo rodikliai kiek sumažėjo, palyginus su atitinkamu praėjusių metų laikotarpiu, kadangi buvo pradėtos mažinti pardavimų apimtys pelningose, tačiau rizikingose rytų rinkose, o didžiausias dėmesys sutelktas į stabilias šiaurės šalių rinkas, kuriose pelno maržos yra mažesnės. Nepaisant to, užsibrėžti pelningumo rodikliai buvo pasiekti. 

   KG Constructions pastaruosius pora metų vykdė intensyvias investicijas į gamybinės įrangos modernizavimą, gamybinių pajėgumų didinimą bei inovatyvių sprendimų diegimą. Šie metai jau leidžia pajusti laiku ir tinkamai padarytų investicijų vaisius. Padidėjus technologinėms galimybėms buvo drąsiai didinamos gamybos apimtys ir planuojami darbai bent keliems metams į priekį. Nepaisant to, 2015 metais buvo dar papildomai investuota į logistiką, siekiant optimatizuoti kaštus bei užtikrinti operatyvų kokybiškos paslaugos teikimą.

   KG Constructions kolektyvas dar labiau išsiplėtė. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 360 darbuotojų. Prie KG Constructions kolektyvo noriai prisijungia didelę darbinę patirtį turintys aukščiausio lygio specialistai, savo srities profesionalai. 

   KG Constructions yra  stambiausia ir moderniausia fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo įmonė Šiaurės ir Rytų Europos regione.

 

KG Constructions

Generalinis direktorius Linas Karžinauskas

 

KG Constructions įmonių grupė pradeda vykdyti tarptautinius ir vietinius pervežimus

   KG Constructions įmonių grupės veiklos geografijai išsiplėtus Skandinavijoje ir rytų Europos šalyse bei kartu siekiant patenkinti nuolatos augančius ir vis aukštesnius reikalavimus aptarnavimo srityje keliančius klientų poreikius, buvo nuspręsta kurti nuosavą logistikos bazę bei visą su logistika ir  gaminių pervežimu susijusią veiklą koncentruoti savo rankose. Šiuo tikslu KG Constructions įmonių grupė investavo į naują – pervežimų sritį ir planuoja plėtrą, teikiant paslaugas su šia sritimi susijusioje veikloje.

   KG Constructions grupės įmonė UAB „KG Langai“ pakeitė pavadinimą į UAB „KG TRANSPORTAS“ ir nuo šiol specializuosis vien tik logistikos, ekspedijavimo, tarptautinių bei vietinių pervežimų srityse. Veiklos pradžiai buvo įsigyti trys nauji vilkikai DAF XF  ir trys naujos puspriekabės SCHMITZ Cargobull, kurių bendra pervežimų apimtis siekia 102 euro-padėklų (tūris 276 m3) (vienos puspriekabės pervežimo apimtis – 34 euro-padėklai (tūris 92 m3)). Investicijų suma siekia virš 300.000,00 eurų. Pervežimo paslaugos šiuo metu teikiamos vien tik įmonių grupės viduje, tačiau planuojama dar iki šių metų pabaigos išplėsti krovininio transporto priemonių parką ir su krovinių pervežimu susijusias paslaugas pasiūlyti ir tretiesiems asmenims.

   KG Constructions įmonių grupė savo veikloje ypatingą dėmesį skiria klientų poreikių tenkinimui bei operatyviam kokybiškos paslaugos teikimui. Gaminių pervežimą vykdydami savo pajėgumais, galėsime klientams pasiūlyti dar patrauklesnes paslaugų ir gaminių kainas, bei greitesnį jų pristatymą į pageidaujamą vietą.

KG Projektai padidino valdomų Staticus akcijų dalį

   2014 m. pabaigoje UAB „KG Constructions“ įmonių grupės įmonė UAB „KG Projektai“ įsigijo papildomą UAB „Staticus“ akcijų dalį iš palikusių šią įmonę akcininkų ir valdybos narių, ir bendrą valdomų akcijų kiekį padidino iki daugiau kaip 6 %.

   UAB „KG Projektai“ investicijos į šią Skandinavijoje bei Baltijos šalyse pardavimus vykdančią įmonę pasiteisino ir pradedamos susigrąžinti, kai UAB „Staticus“ akcininkams nusprendė išmokėti dividendus. Tai bus pirmas kartas kai UAB „Staticus“ savo akcininkams išmokės dividendus.

 

Parametrinis stogas Stokholmo nacionaliniame muziejuje

   KG Constructions aliuminio profilių pagrindinė tiekėja vokiečių kompanija Schüco šių metų pradžioje pristatė fasadų naujieną – elementinį parametrinį fasadą. Tai sistema, kurioje fasadiniai elementai gaminami trimatėje koordinačių sistemoje. Pasitelkę šios sistemos privalumus ir pritaikę specialius sprendimus, KG Constructions laimėjo kontraktą stogams, renovuojamame Stokholmo nacionaliniame muziejuje.

   Suprojektuoti vieno garsiausių Švedijos architektų Gerth Wingårdh, šie stogai bus pirmieji pasaulyje, turintys tokią išvaizdą ir funkcinius parametrus. Tai bus du stogai, kurių forma yra lyg dvigubos parabolės. Kiekvienas stogas bus tvirtinamas ant sudėtingos plieno struktūros, kurios profilių skerspjūviai yra rasti pagal matematinius algoritmus, norint patenkinti funkcinius bei estetinius reikalavimus.

   Stogo elementais buvo pasirinkti stikliniai trikampiai, kurie, po garso modeliavimo analizės, buvo sudalinti ir perdaryti į tetraedrus. KG Constructions rado unikalų sprendimą išspręsti kompleksinės formos stogą ir jį dalinančius elementus, atitinkančius funkcinius bei estetinius reikalavimus. Vienas stogo elementas bus pagamintas kaip pilnas tetraedras, visiškai paruoštas montavimui.

  Tai bus visiškai naujai, pagal užsakymą sukurtų profilių sistemos projektas, kuris taps viena pagrindinių KG Constructions vizitinių kortelių vienoje Skandinavijos šalių  sostinių.

 

KG Constructions įstatinis kapitalas – 6 mln. eurų

   2015 m. gegužės 25 d. VĮ Registrų centre buvo įregistruota nauja KG Constructions įstatų redakcija ir bendrovės įstatinis kapitalas buvo padidintas nuo 3,24 mln. € (t.y. 11,2 mln. Lt) iki 6 mln. € (t.y. daugiau kaip 20,7 mln. Lt). Įstatinio kapitalo didinimui buvo skirta 2,76 mln. € (t.y. apie 9,5 mln. Lt) nepaskirstytojo pelno.

   KG Constructions akcininkai, įvertinę 2014 m. veiklos rezultatus, džiaugiasi sklandžiai vykdoma įmonės modernizacija bei plėtra, didėjančiais užsakymais, stiprėjančiais gamybiniais pajėgumais, bei atsiperkančiomis investicijomis. Praėjusiais metais buvo pasiekta išties puikių rezultatų. 2014 m. audituotais duomenis, KG Constructions įmonių grupės konsoliduota apyvarta pasiekė daugiau kaip 119 mln. Lt (t.y. 34,5 mln. €), įmonių grupė uždirbo  10 mln. Lt (2,9 mln. €) pelno. Vertinant tolimesnes įmonės perspektyvas, bei siekiant įgyvendinti užsibrėžtus ilgalaikius tikslus, didžioji pelno dalis buvo skirta KG Constructions įstatinio kapitalo didinimui, tolimesnei bendrovės plėtrai, bei finansinės ir materialinės bazės stiprinimui.

   Per 2015 m. KG Constructions planuoja pasiekti ne mažiau kaip 32 mln. € (110 mln. Lt) pardavimus, dar labiau įsitvirtinti užsienio rinkose, išplėsti produkcijos bei teikiamų paslaugų spektrą.

   KG Constructions yra viena stambiausių ir moderniausių fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo įmonių Šiaurės ir Rytų Europos regione.

 

Žvynuotas parkingas Solnoje

   Stokholmo priemestyje Solna KG Constructions įgyvendins dar vieną Wingårdhs Arkitekter projektą, kuris yra kopija Astra Zeneca parkingui Geteburge.

   Suprojektuotas pastatas yra apvalios formos, o fasadiniai stiklai plane yra pakreipti nuo fasado įstrižai, sudarydami žvynuoto fasado įvaizdį. Pagrindiniai projekto iššūkiai yra sūkūrinis vėjas dėl pastato formos, bei stiklų atsitraukimas nuo pastato konstruktyvo. Stiklo storio parinkimui prireikė detalių skaičiavimų, kuriuos atlikus mūsų pagrindinis Skandinavijos partneris, kompanija NCC Construction AB pasirinko mus pirmam projektui Stokholmo regione. 

   Bendras konstrukcijų plotas – 4870 m2

   Panaudotos sistemos Schüco FW50.SG, berėmis stiklo fasadas.

Lejonet. Pirmasis projektas Upsaloje

   Pačiame Upsalos centre KG Constructions įgyvendins dar vieną modernų renovacinį projektą – pastate įsikurs viena didžiausių Švedijos parduotuvių Åhléns. 

   Renovuojamas pastatas turės dvigubą fasadą – mūsų konstrukcijas dengs korėtas nerūdijančio plieno kevalas, sukursiantis žėrėjimo efektą. Projekte nebus nei vieno stataus kampo, juos pakeis lenkti stiklo paketai. Tai bus dar vienas projektas su iššūkius keliančiu pristatymu dėl pastato lokacijos pačiame Upsalos centre. Didžioji dauguma mūsų konstrukcijų bus tvirtinama ant jau egzistuojančio pastato, todėl prireiks preciziško tikslumo projektuojant, ypatingo atidumo gamybos ir montavimo fazėse.

   Kadangi tai jau nebe pirmas KG Constructions renovacinis projektas Švedijoje, mūsų užsakovai Arcona AB žino, jog mes esame patikimas partneris šiam projektui.

   Bendras konstrukcijų plotas – 1400 m2

   Panaudotos sistemos Schüco FW50.SI, FW50.SG.SI.

Renovacinis projektas – Atlas Garden

   Stokholmo centre KG Constructions įgyvendins dar vieną modernų projektą. Šį kartą bus renovuojamas pastatas, kuriame įsikurs viena seniausių Švedijos knygų leidyklos Bonnier administracija.

   Šiame projekte didžiausią iššūkį kels fasadinių konstrukcijų montažas – itin siauroje gatvėje bus surenkamas naujas pastato veidas, kurio jautrumą padidina lenkti kampai. Pastato perdangos zonos yra numatytos padengti skaitmeniniu būdu spausdintu stiklu. Bendrą vaizdą sudarys žalsvos spalvos abstrakcija, tačiau tai bus ištraukų iš knygų, išleistų Bonnier leidyklos, tekstų koliažas. Šią originalią mintį pasiūlė pastato architektai – Sweco Arkitekter. Šoninės pastato sienos turės žvyniuotą veidą – jos bus uždengtos cinko “žvynų” sistemos ventiliuojamu fasadu. 

   Užsakovai Arcona AB mus pasirinko dėl efektyvaus kompleksinio sprendimo visam pastato fasadui. Naudojama fasadinė sistema – Schüco FW50+SI.

Mark Rothko pagal KG Constructions

   KG Constructions vykdomų projektų teritorija Švedijoje išsiplėtė iki Gioteburgo miesto. Šiais metais įgyvendinsime ypatingos architektūros pastatą, kurį suprojektavo vieni garsiausių Švedijos architektų - Wingårdhs.

   Pastatas, tapsiantis nauju traukos centru Gioteburgo rajone Nötkärnan, turi Baltijos šalių šaknis. Fasade yra atspindeti latvių dailininko Mark Rothko keturi tapybos fragmentai. Kiekviename pastato fasade yra skirtingas paveikslo fragmentas, kuris spalviškai turi sąsają su greta esančiu fasadu. Mes sugalvojome geriausią būdą išgauti pagrindinį latvių dailininko tapybos išskirtinumą - erdviškumą, spalvos gylio pojūtį, dėl kurių Wingårdhs architektai norėjo dirbti kartu.

   Šio išskirtinio pastato paskirtis – sveikatos centras. Laukiamajame bus įrengti keturi stikliniai sodai, turintys skirtingą mikroklimatą ir apželdinti skirtingų žemynų augmenija. Išorines pastato lubas dengs raudona polikarbonatinė plokštė, už kurios bus sumontuotas apšvietimas.

   Pastate įėjimo fasadui bus panaudota speciali Schüco elementinio fasado sistema - FW50+SG.SI. Beveik visame projekte bus naudojami skaitmeninio spausdinimo stiklo paketai.

Pirmasis kontraktas su Veidekke Entreprenad AB, Švedija

   Viena pirmaujančių Švedijos nekilnojamojo turto bendrovių Fabege užsakė Švedijos sostinėje statyti išskirtinį viešbutį, perkelsianti jo būsimus svečius į prabangaus visų laikų gėrimo - vyno pasaulį. Fabege pasirašė sutartį su Veidekke Entreprenad AB, o mes gavome su jais kontraktą dėl hibridinių langų projektavimo, gamybos bei montavimo. 

   Vynų viešbutis - The Winery Hotel bus įkurtas šiaurinėje Stokholmo dalyje, šalia pagrindinio kelio į sostinę. Viešbutis svečius priims 184 kambariuose. Įkvėpimo šio viešbučio dizainui buvo semtasi iš Wythe Hotel Brooklyn, Niu Jorke, JAV. Kaip viešbučo pavadinimas ir sufleruoja, viešbučio tema bus paremta vynu bei vyno produkcija, tai atsispindės ir patalpų dizaine, išvaizdoje.

   Tai pirmasis mūsų kontraktas su Veidekke Entreprenad AB. Projekte yra 262 vnt. langų, kurie sudaro ~800 m2. Specialiai šiam projektui buvo sukurti hibridinių langų profiliai. Šie langai atitinka itin aukštus šiluminius ir garso ribojimo reikalavimus, dalis langų turi 15 minučių atsparumą ugniai.

   Šiame projekte derinami ir techniniai, ir estininiai reikalavimai. Architekto noras – turėti kaip galima siauresnius profilius – yra sėkmingai išpildytas.

   Langų montavimo darbai bus pradėti 2015 metų vasario mėnesį, taip pat šiemet bus montuojami ir pirmųjų aukštų fasadai.

2014 m. KG Constructions veiklos rezultatų apžvalga

   2014 metai KG Constructions buvo sparčios plėtros, modernizacijos bei augimo metai. Investicijos į gamybinių pajėgumų didinimą, pažangių technologijų diegimą ir žmogiškųjų resursų stiprinimą leido pasiekti puikių rezultatų bei optimistiškai nuteikia per ateinančius metus įgyvendinti užsibrėžtus ambicingus tikslus. 2015 metus pasitinkame dar labiau išaugę, sutvirtėję bei tapdami viena pažangiausių, moderniausių ir pajėgiausių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo įmonių Šiaurės ir Rytų  Europos regione.

   2014 metais KG Constructions į gamybinių pajėgumų stiprinimą investavo apie 7 mln. Lt (arba apie 2 mln. eurų). Praėjusiais metais buvo iš pagrindų modernizuota KG Constructions aliuminio-stiklo konstrukcijų surinkimo gamykla, praplėstos gamybinės-sandėliavimo patalpos, paleistos naujos gamybos linijos bei pasiūlytos naujos paslaugos. Įsigijus moderniausią gamybinę įrangą atsirado galimybė ne tik paspartinti gamybinius procesus, bet ir užtikrinti nepriekaištingą gaminių kokybę. Šios pastangos buvo įvertintos pradėjus bendradarbiauti su stambiausiomis Europos rangovinėmis organizacijomis (NCC, Skanska, Strabag, AF Gruppen, Hent, Veidekke, ir kt.).

   2014 metai buvo intensyvios plėtros Skandinavijos rinkoje metai. Sprendimas eksportą perorientuoti į Šiaurės šalis pasiteisino ir atvėrė naujas perspektyvas. Skandinavijos rinkoje buvo pradėti įgyvendinti nauji technologiškai ypatingai sudėtingi objektai, kurie suteikia neįkainojamos patirties bei leidžia praktikoje įgyvendinti pažangias idėjas bei netradicinius jų sprendimų būdus. Tikslingai įvykdytos investicijos bei laiku atlikti paruošiamieji darbai leido drąsiai pasitikti naujus iššūkius bei užsirekomenduoti reiklių užsakovų akyse. Darbas su Rytų ir Vakarų šalių rinkomis mus padarė universalesnius, sugebančius prisitaikyti prie skirtingų poreikių bei verslo tradicijų.

   2014 metams užsibrėžti tikslai buvo įgyvendinti su kaupu. Per praėjusius metus KG Constructions įmonių grupės pardavimai pirmą kartą peržengė 100 mln. Lt ribą ir pasiekė 105 mln. Lt (arba 30,4 mln. eurų). Vien tik KG Constructions pardavimai išaugo beveik 2 kartus, t.y. nuo 44 mln. Lt (arba 12,75 mln. eurų) iki 85 mln. Lt (arba 24,6 mln. eurų). Ženkliai išaugę pardavimai užtikrino dar geresnius pelningumo rezultatus. Preliminariais neaudituotais duomenimis KG Constructions 2014 m. uždirbo daugiau nei du kartus ikimokestinio pelno, lyginant su  2013 m.

   Pasiekti tokių gerų rezultatų pavyko tikslingo investavimo į moderniausias technologijas, racionalaus žmogiškų resursų valdymo, nepriekaištingo komandinio darbo bei pasiaukojančių darbuotojų dėka. Sparčiai augant įmonei mūsų kolektyvas nuolatos pasipildo įvairių sričių aukščiausio lygio specialistais, kuriems suteiktos visos galimybės realizuoti savo ambicijas bei įgyvendinti užsibrėžtus profesinius tikslus. Šiuo metu tik  KG Constructions dirba per 300 aukščiausios kvalifikacijos darbuotojų. 2015 metais planuojama kolektyvą dar labiau išsiplėsti.

   Šiems metams esame išsikėlę tikslą ir toliau didinti KG Constructions pardavimų apimtis. Tik KG Constructions  2015 metams pasirašytos sutartys leidžia planuoti pardavimų augimą iki 110-120 mln. Lt (arba 32-35 mln. eurų). Šiuo metu jau rengiami 2016 m. pardavimų planai.

   Mes jau aštuonerius metus esame su Jumis. Dėkojame visiems, kad jau aštuonerius metus esate su mumis. Švęsdami savo aštuonerių metų gimtadienį didžiuojamės, kad kuriame skaidraus bei atsakingo verslo modelį, socialiai orientuotą į žmogų ir jaučiantį pareigą valstybei.

KG Constructions
Generalinis direktorius Linas Karžinauskas
 

KG constructions dirbs su statybos projektų milžine SKANSKA

   KG Constructions šiemet pradeda įgyvendinti savo pirmąjį projektą su Švedijoje įsikūrusia, viena didžiausių pasaulyje statybos projektų įmonių, „Skanska“ AB. Praėjusiais metais patekusi į didžiausių pasaulio statybų užsakovų dešimtuką, įmonė užsakė KG Constructions suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti daugiabučių gyvenamųjų namų pirmo aukšto vitrinas, laiptinių vitrinas bei plienines vidaus duris. Šios įvairios konstrukcijos bus montuojamos  Björkhagen rajone, Stokholme, Švedijoje. Projekto apimtis- 400 m2. Darbai prasideda šių metų rugsėjo mėnesį.

KG Constructions investuoja į gamybą

    KG Constructions toliau investuoja į naujas gamybos sritis ir didina teikiamų paslaugų spektrą. Įsigijome dvi kompiuterizuotas metalo apdirbimo mašinas-robotus Amada AE 2510 NT bei Amada HFE M2 (Japonija-Prancūzija) ir dar labiau išplėtėme aliuminio apdirbimo galimybes. Nuo šiol mūsų gamykloje pradeda veikti vieni moderniausių pasaulyje metalo ir skardos lankstinių apdorojimo įrenginių, kurie leis paspartinti gamybos procesus, sumažinti produkcijos savikainą, optimizuoti kaštus.

    Metalo ir skardos gaminių kirtimo, perforavimo ir pjaustymo staklės Amada AE 2510NT skirtos apdirbti ir apdoroti  iki 6 mm storio plieną. Nuo šiol galėsime apdirbti ne tik langams, durims ir fasadams skirtus aliuminio profilius, bet ir savarankiškai gaminti plieno termo profilius, įvairius lankstinius, plačiai naudojamus aliuminio-stiklo  konstrukcijose.

    Skardos ir plieno lankstymo staklės Amada HFE M2 skirtos lankstyti 0,6-50 mm storio plieną. Naujoji įranga užtikrins galimybę patiems pasigaminti aliuminio konstrukcijoms būtinų lankstytų elementų ir dar labiau optimizuoti produkcijos komplektavimo procesą. Patiems gaminantis šiuos elementus kartu bus sumažinta ir priklausomybė nuo atitinkamos produkcijos tiekėjų.

    Įsigydami šiuos įrenginius kuriame naujas darbo vietas tiek gamybos, tiek montavimo srityse, taip pat aukštos kvalifikacijos darbo vietas specialistams, dirbantiems su viena moderniausių aliuminio apdirbimo įrangų pasaulyje.

    KG Constructions nuolatos investuoja į modernias technologijas siekdama operatyviai reaguoti į kintančius bei augančius klientų poreikius. Mes klientams siūlome tik pačios aukščiausios kokybės produkciją, moderniausius ir pažangiausius produktus. Mes užtikriname spartų gamybos procesą, bei siūlome ir įgyvendiname greitus bei kokybiškus aliuminio-stiklo fasadų įrengimo sprendimus. 

KG Constructions 2014 m. I pusmečio veiklos apžvalga

    2014 m. pirmojo pusmečio KG Constructions įmonių grupės finansiniai rezultatai patvirtina, kad dar metų pradžioje užsibrėžti ambicingi tikslai yra sėkmingai įgyvendinami.

    Vos per šešis šių metų mėnesius KG Constructions pardavimų apimtys išaugo beveik 100 proc. ir jau dabar pasiekė visų 2013 m. pardavimus. 2014 m. pirmojo pusmečio KG Constructions pardavimai sudarė 44 mln. Lt (įmonių grupės pardavimai daugiau nei 50 mln. Lt). Iki metų pabaigos tik KG Constructions pardavimai turėtų pasiekti užsibrėžtą 80 mln. Lt ribą.

    Per 2014 m. pirmąjį pusmetį KG Constructions įmonių grupė dar labiau pagerino pelningumo rodiklius ir uždirbo 9 mln. Lt ikimokestinio pelno.

    Šie finansiniai rezultatai buvo pasiekti jau ne vienerius metus vykdant tikslingas ir savalaikes investicijas į gamybinių pajėgumų didinimą, diegiant technologines inovacijas, optimizuojant veiklos sąnaudas, didinant automatizacijos lygį gamyboje  bei atliekant aktyvius veiksmus plečiant pardavimų geografiją. Šiuo metų aktyvūs pardavimai vykdomi 9 šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Didžiojoje Britanijoje, Baltarusijoje, Kazakstane bei Rusijos Federacijoje. Tokiu būdu per trumpą laiką įmonei pavyko išdiversifikuoti pardavimus ir sumažinti galimas regionines rizikas.

    2014 m. pirmojo pusmečio KG Constructions investicijos siekė daugiau kaip 3,5 mln. Lt. Planuojama, kad per visus 2014 m. bendras investicijų portfelis bus 6 mln. Lt.

   Šiais metais KG Constructions gamykloje buvo pradėtas eksploatuoti moderniausias profilių apdirbimo centras Schüco DC 500 – tai kol kas vienintelis funkciškai pilnavertis robotas atliekantis visus aliuminio profilių apdirbimo ciklus. Toks apdirbimo centras yra vienintelis Baltijos, Šiaurės  ir  rytų Europos šalyse.  Visame pasaulyje eksploatuojami tik 25 tokie apdirbimo centrai didžiausiose aliuminio – stiklo konstrukcijų gamyklose.  

    KG Constructions gamykloje Vilniuje šiuo metu jau veikia 3 modernūs aliuminio-stiklo konstrukcijų gamybiniai blokai, kuriuose dirba 5 atskiros konstrukcijų surinkimo linijos leidžiančios vienu metų gaminti ir rinkti 5 skirtingiems objektams skirtas aliuminio konstrukcijas. Suformuotos 3 pilno ciklo  profilių apdirbimo linijos. Didėjant gamybiniams pajėgumams kyla poreikis didinti sandėliavimo plotus, todėl šiuo metu KG Constructions gamyklos teritorijoje įrenginėjama papildoma 3.500 m2 ploto sandėliavimo aikštelė, kuri bendrą gamybinį ir sandėliavimo plotą išplės iki 12.000 m2.

    Siekdami klientams bei potencialiems užsakovams suteikti galimybę patiems susipažinti, kaip natūroje atrodys užsakoma fasadinė konstrukcija realiais masteliais, gamyklos teritorijoje įrengėme stacionarų įvairiems išorės fasadų modeliams pritaikytą stendą, leidžiantį vienu metu sumontuoti dviejų skirtingų pastatų 2 aukštų pavyzdžius, tame tarpe ir kampinius elementus.

    KG Constructions gamyklos modernizavimo bei plėtros darbai planuojami užbaigti 2014 m. rudenį. Padarytos investicijos leis metinius KG Constructions pardavimus padidinti iki 150 mln. Lt. Sėkmingai įgyvendinama plėtros strategija bei tikslingai nukreiptos investicijos sukūrė prielaidas tapti didžiausia ir moderniausia Baltijos ir Šiaurės šalių fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo įmone.

    KG Constructions 2014 m. antroje pusėje pradės fasadų įrengimo darbus ne viename stambiame objekte Skandinavijoje: administracinis pastatas Carlsberg Byen, Karré Kopenhagoje (užsakovas NCC Construction Danmark A/S); administracinis ligoninės pastatas Linčiopinge, Švedija (užsakovas NCC Construction Sverige AB); biurų pastatas OP6 Stokholme (užsakovas Strabag AB); slaugos namai Hommelvik mieste, Norvegijoje (užsakovas HENT AS) ir kt.

    Per 2014 m. pirmąjį pusmetį KG Constructions sudarė sutartis su užsakovais dėl Lietuvoje šiuo metu stambiausių statomų objektų fasadų įrengimo: Vilniaus centre statomų verslo centro K29, verslo centro G12, Sostenos administracinio pastato, bei kitų įvairiose Lietuvos vietose statomų pastatų.

    Naujai pasirašytos sutartys bei jau šiuo metu vykdomos sutartys leidžia planuoti darbus daugiau nei vieneriems metams į priekį. KG Constructions darbai šiuo metu suplanuoti ne tik 2014 m., bet ir baigiami planuoti visiems 2015 m. KG Constructions šiuo metu dirba 220 aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai. Visoje įmonių grupėje, įvairiose šalyse, dirba virš 360 darbuotojų.

    Nuosekliai įgyvendindami ilgalaikę plėtros bei inovacijų diegimo strategiją, tikimės, kad KG Constructions įmonių grupė sėkmingai įgyvendins akcininkų iškeltus tikslus – per artimiausius penkerius metus tapti viena iš pirmaujančių išorės fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo įmone Europoje.

KGC 2014 m. I pusmečio veiklos apžvalga vaizdžiai

 

KG Constructions

Gen. direktorius Linas Karžinauskas 

 

Dar vieno išskirtinio fasado autoriai Švedijoje – KG Constructions

    Po sėkmingai atlikto projekto Linčiopinge praėjusiais metais, KG Constructions yra pakviesta įgyvendinti dar vieną projektą šiame mieste su kompanija NCC Constructions Sverige AB.

    Viena didžiausių Skandinavijos rangovinių kompanijų, tęsdama pagrindinės miesto ligoninės plėtros projektą, patikėjo administracinio korpuso fasadą į KG Constructions įmonės rankas. Šiam fasadui mūsų įmonė pasiūlė specialiai sukurtą aliuminio sistemą, kuris tapo efektyviausiu sprendimu šiam pastatui apgaubti.

    Pastato išskirtinis bruožas – dvigubas fasadas su specialiu perdangos zonos akcentu: kintančių spalvų bangos, persipinančios pirminiame ir antriniame fasade. Šią idėją, bendradarbiaujant su pastato architektais Carlstedt Arkitekter, sukūrė amerikiečių menininkas Spencer Fisch.

    Bendras aliuminio – stiklo konstrukcijų plotas – 1800m2. Fasadui naudojama elementinė, specialiai sukurta dvibugo fasado sistema, langai – Schuco AWS 90SI, stogui bei objekte surenkamoms fasadinėms vitrinoms – Schuco FW50+SI. Visos aliuminio-stiklo konstrukcijos bus gaminamos KG Constructions gamybinėje bazėje.

    Šis projektas taps vienu išskirtinės Švedijos architektūros objektu, prie kurio sėkmingo įgyvendinimo prisidės KG Constructions.

KG Constructions įstatinis kapitalas – 11,2 mln. litų

  KG Constructions akcininkai, įvertinę 2013 m. veiklos rezultatus, nusprendė ir šiemet padidinti bendrovės įstatinį kapitalą. Šįkart įstatinį kapitalą nuspręsta padidinti net 75 proc., t.y. beveik 5 mln. Lt.

  2014 m. birželio 09 d. VĮ Registrų centre įregistravus naują KG Constructions įstatų redakciją, bendrovės įstatinis kapitalas nuo 6,4 mln. Lt buvo padidintas iki 11,2 mln. Lt (3.243.744 Euro). Įstatinis kapitalas padidintas tam skiriant dalį nepaskirstytojo pelno.

  Jau septynerius metus sėkmingai veikiančios bendrovės akcininkai nuolatos stiprina bendrovės finansinę bei materialinę bazę, kuria atsakingo, patikimo bei skaidraus verslo modelį. Atsakomybė prieš partnerius ir klientus, laiku ir tinkamai vykdomi įsipareigojimai – pagrindiniai sėkmingą veiklą užtikrinantys veiksniai. Šis jau eilinis įstatinio kapitalo didinimas leidžia ir toliau stiprinti KG Constructions pozicijas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, didinti konkurencinį bendrovės pranašumą bei vykdyti tolimesnę verslo plėtrą.

  KG Constructions yra fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderė Lietuvoje, aktyviai veiklą plečianti Rytų bei Vakarų kryptimis. Mūsų produkcija eksportuojama į Baltarusiją, Švediją, Norvegiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Latviją, Rusijos Federaciją, Kazachstaną.

Skandinavijos sostinės centrinė stotis - miesto akys

  KG Constructions yra pakviesta dalyvauti viename svarbiausių Švedijos plėtros projektų - Stokholmo centrinės stoties rekonstrukcijoje. Šiame projekte KG Constructions apvilks pastatą moderniausiu fasadu, kurios aliuminio-stiklo laikančioji sistema yra specialiai sukurta šiam projektui.

  Išskirtiniame projekte Danijos garsiausi architektai 3XN suprojektavo multifunkcinį pastatą, kuriame įsikurs dalis centrinės Stokholmo stoties, viešbutis, konferencijų centras ir butai. Pastatas yra sudalintas į keturis korpusus, kurie turi atitinkamai skirtingus aukščius ir idealiai įsiterpia į esamą Stokholmo architektūrą. Žemieji pastato aukštai turės prieigą prie miesto metro, vadinamos Citybanan. Viso pastato fasadas yra reljefinis, turintis skirtingą ekspresiją priklausomai nuo kampo, iš kurio žiūri į jį.

  KG Constructions šiam projektui sukūrė specialią aliuminio stiklo fasadų sistemą, pritaikytą ypatingiems šio pastato architektūriniams ir techniniams reikalavimams įgyvendinti. Tai trijų stiklų struktūrinio stiklinimo, ypatingos geometrijos elementinio fasado konstrukcija su Jura kalkakmeniu dengtomis neskaidriomis dalimis. Šio pastato "plaukiojantis" fasadas turės žaismingą elementų išdėstymo tvarką, elementai bus unikalūs savo pločiu ir aukščiu. Fasadui keliami ypatingi techininiai reikalvimai - šilumos perdavimo koeficientas 0,6 W/m2 K, garso reikalavimai - 50dB.

  Bendras komplekso išorės fasadų plotas – daugiau kaip 8000 m2, vidiniai fasadai - daugiau kaip 2000m2. Fasadų montavimo darbų pradžia 2014 m. spalio mėn., visą komplekso fasadų įrengimą planuojama užbaigti iki 2015 m. kovo.

  Šis ambicingas projektas taps KG Constructions įmonės Skandinavijos vizitine kortele bei įmonės pasididžiavimu.   

KG Constructions plečia veiklą Norvegijoje

  Viena didžiausių Norvegijos genrangovinių kompanijų HENT AS pasirinko KG Constructions įgyvendinti rekonstrukcinį projektą Malvik mieste, Norvegijoje.

  Slaugos namuose, kurių dalis yra naujai statoma, o dalis yra rekonstruojama, Norvegų architektai Agraff suprojektavo būsimą nedidelio miestelio rekreacinį objektą su parku, kuriame įsikurs slaugos namai. Du pastato korpusus sujungs stiklinė galerija.

  Šiame projekte KG Constructions sumontuos aliuminio-stiklo konstrukcijas, pagamintas iš Schüco FW50+SI ir priešgaisrinių sistemų, užtikrinančių aukščiausius šiluminius reikalavimus. Pasirinkta durų, langų sistema - Schüco AWS/ADS 75.SI, visose konstrukcijose bus naudojami dviejų kamerų stiklo paketai, dalis jų – su savaime nusiplaunančia danga.

  Bendras įrengiamų fasadų plotas – daugiau nei 1000 m2. Montavimo darbai planuojami etapais, pradžia 2014 m. birželio mėnesį. Visos aliuminio-stiklo konstrukcijos bus gaminamos KG Constructions gamybinėje bazėje.

  KG Constructions šis projektas taps sėkmingu startu, atversiantis ilgalaikį bendradarbiavimą su Norvegijos didžiausiomis rangos įmonėmis.

KG Constructions įmonių grupė įrenginės „Carlsberg Byen“ fasadus

  KG Constructions įmonių grupė sėkmingai vykdo plėtrą į užsienio rinkas ir vis labiau įsitvirtina Skandinavijos rinkoje. Viena didžiausių Skandinavijos statybinių organizacijų NCC, šiuo metu Kopenhagos centre įgyvendinanti unikalų projektą „Carlsberg Byen“, pasirinko KG Constructions rangovu šio objekto pirmo etapo fasadų įrengimo darbų atlikimui.

  „Carlsberg Byen“ („Carlsberg miestas“) – tai ilgalaikis projektas, kurio metu buvusi Carlsberg alaus daryklos teritorija bus transformuota į gyvybingą švietimo ir mokslo įstaigų, gyvenamųjų, administracinių bei prekybos pastatų miestelį. Kompleksą projektavo žymi Danijos architektų studija Vilhelm Lauritzen Architects. Išskirtinis dėmesys skiriamas aukščiausiems aplinkosaugos, energijos efektyvumo reikalavimas. Visas komplekso „Carlsberg Byen“ įgyvendinimas užtruks apie 15-20 metų. Pirmojo etapo metu, kuris planuojamas užbaigti iki 2016  m., bus įrengiamas daugiau nei 10.000 studentų talpinsiantis Kopenhagos universiteto koledžo (University College Copenhagen) pastatų kompleksas.

  Komplekso pirmojo pastato, kuris vadinasi Karréen, fasadams įrengti KG Constructions laimėjo tarptautinį konkursą, kuriame dalyvavo žinomos kompanijos, besispecializuojančios fasadinių konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Sėkmingą konkurso rezultatą lėmė efektyvūs techniniai sprendimai, profesionalus bendradarbiavimas konkurso metu.

  Karréen fasadai bus įrengti iš elementinio fasado sistemų, suprojektuotų iš plieninių profilių su skaidriomis dalimis. Aliuminio-stiklo konstrukcijoms yra parinkta viena šilčiausių Schüco AWS75.SI sistema, fasadinėms konstrukcijoms – Schüco FW.50.SI sistema, užtikrinanti aukščiausius reikalavimus.

  Bendras įrengiamų fasadų plotas – 10.000 m2. Fasadų įrengimo darbus planuojama pradėti 2014 m. birželio mėn., fasadų įrengimo darbus planuojama užbaigti 2014 m. gruodžio mėn. Visi fasadiniai elementai bus gaminami KG Constructions gamybinėje bazėje.

KG Constructions įrenginės verslo centro K29 fasadus

  2014 m. sausio mėn. KG Constructions ir UAB „K29“ pasirašė sutartį dėl Konstitucijos prospekte naujai statomo A klasės verslo centro K29 fasadų įrengimo darbų atlikimo. KG Constructions atliks išorinio bei vidinio fasado, stiklinio atriumo stogo bei kitų fasado ir stogo elementų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus.

  Elipsės formos verslo centras K29 iškils dešiniajame Neries krante besikuriančiame naujajame Vilniaus centre. Konstitucijos prospekto ir Geležinio vilko gatvės sandūroje statomas skandinaviško stiliaus biurų kompleksas – tai aštuonių aukštų vienatūris pastatas su atriumu, ištisus metus užpildančiu vidines erdves natūralia šviesa. Organiškos geometrinės formos pastatas bei jį supantis naujai suformuotas 2 ha parkas natūraliai įsilies į susiformavusią gamtinę bei urbanistinę aplinką ir taps nauju dešiniojo Neries kranto akcentu.

  Statomame verslo centre K29 bus diegiamos „žaliosios“ technologijos bei pažangūs sprendimai, užtikrinantys taupumą bei komfortą, todėl ypatingas dėmesys skiriamas fasadams. Pastate bus įdiegta moderni dvigubo fasado konstrukcija. Išorės fasadai bus gaminami iš specialiai šiam objektui sukurtų aliuminio profilių. Bus sukonstruotas elementinis, struktūrinio stiklinimo fasadas su integruotomis oro pritekėjimo grotelėmis. Specialus elementinės konstrukcijos fasadas pasižymės SI klasės (pagal Schüco) šiluminėmis charakteristikomis. Tarp išorinio ir vidinio fasadų numatyta įrengti automatiškai valdomas žaliuzes, atliksiančias saulės kontrolės funkciją. Visi varstomi langai vidiniame fasade projektuojami su elektromechanine pavara Schüco TipTronic. Langų blokai bus gaminami iš specialių šiam projektui sukurtų specialaus dizaino aliuminio profilių. Naudojama Schüco AWS75SI.BS sistemos bazė. Vidinio fasado stiklinimas bus atliekamas dviejų kamerų stiklo paketais.

  Bendras įrengiamų fasadų plotas – dagiau kaip 18.000 m2. Fasadų įrengimo darbus planuojama pradėti 2014 m. birželio mėn., fasadų įrengimo darbus planuojama užbaigti 2015 m. kovo mėn. Visi vidinio iš išorinio fasado elementai bus surenkami KG Constructions gamybinėje bazėje.

KG Constructions dirba jau 7-erius metus (2013 metų veiklos rezultatų apžvalga)

  2014 m. sausio 17 d. KG Constructions švenčia savo 7-erių metų veiklos gimtadienį. Per šiuos intensyvaus bei atkaklaus darbo metus įmonė iš kelių savo idėja visuomet tikėjusių ir darbui pasiaukojusių entuziastų išaugo į daugiau kaip tris šimtus aukščiausios kvalifikacijos specialistų vienijančią įmonių grupę, patikimą vardą užsitarnavusią bei gerai vertinamą ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos kraštų. Pasitikdami aštuntuosius veiklos metus optimistiškai žvelgiame į ateitį ir didžiuojamės, kad KG Constructions atliktį darbai fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje papuošė jau ne vieną Europos miestą.

  2013 metai KG Constructions buvo ypač sėkmingi. Įmonė įsitvirtino naujose užsienio rinkose, išplėtė gamybinius ir technologinius pajėgumus bei dar labiau pagerino savo finansinius rodiklius.

  2013 metais buvo pradėti vykdyti darbai pačiuose didžiausiuose šiuo metu kaimyninėse valstybėse statomuose objektuose – Rygos bokštuose dvyniuose Z-Towers, Minske kylančiame bokšte Green City, daugiafunkciniame komplekse „Sakalas“ bei kituose ypatinguose, analogų neturinčiuose projektuose įvairiose šalyse. Įmonė sėkmingai diversifikavo pardavimus į skirtingų rizikų bei struktūrų ekonomikas, įsitvirtino kaimyninių (Latvija, Baltarusija) bei Skandinavijos valstybinių (Švedija, Norvegija), rytų (Rusija, Kazachstanas) bei vakarų šalių (Jungtinė Karalystė) rinkose ir išliko  fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo lydere Baltijos šalyse.

  2013 metus taip pat galima pavadinti investavimo į ilgalaikę plėtrą metais. KG Constructions investicijos vien per šiuos metus siekė apie 10 mln. be PVM. Didžioji dalis investicijų buvo nukreipta į gamybines-administracines bei sandėliavimo patalpas ir įrengiant  moderniausią Baltijos šalyse gamyklą, išskirtinai pritaikytų išorės fasadų, langų ir durų sistemų gamybai. Investavus į naujas gamybines technologijas, buvo paleista antra aliuminio konstrukcijų gamybos linija ir gamybiniai pajėgumai padidinti du kartus. Vykdant tolimesnę plėtrą, 2014 m. kovo mėnesį bus paleista ir trečioji gamybos linija, padidinsianti įmonės galimybės  gaminti per 10.000 m2 per mėnesį įvairiausių fasadinių sistemų, langų, durų ir elementinių fasadų. Šiuo tikslu jau užsakytas ir 2014 m. kovo mėn bus pradėtas eksploatuoti  moderniausias profilių apdirbimo centras – kompiuterizuotas apdirbimo centras-robotas Schüco DC 500. Tai bus pirmasis ir  vienintelis toks apdirbimo centras Baltijos ir Šiaurės šalyse. Tokių apdirbimo centrų visame pasaulyje šiuo metu apskritai yra tik 24.

  Per 2013 metus KG Constructions įmonių grupė pasiekė 55 mln. Lt (be PVM) apyvartą. Lyginant su 2012 m. bendra apyvarta išaugo net 50%. Vien tik KG Constructions apyvarta išaugo iki 44 mln. Lt (be PVM), o tai yra daugiau kaip 40% metinis augimas lyginant su ankstesniais metais. Atitinkamai augo ir pelnas. Išankstiniais neaudituotais duomenimis, KG Constructions per 2013 metus uždirbo 6 mln. Lt pelno, visos įmonių grupės konsoliduotas ikimokestinis pelnas turėtų siekti apie 7 mln. Lt. Šie pasiekti rezultatai leidžia toliau stiprinti įmonės materialinę bazę, vykdyti tikslingas investicijas, plečiant įmonės galimybes, prisitaikant prie ateities iššūkių.

  Praėjusiais metais mūsų kolektyvas padidėjo 100 darbuotojų. Pasipildė gabiais, norinčiais dirbti bei motyvuotais nariais. Tai  aukštos kvalifikacijos projektų vadovai, vadybininkai, konstruktoriai, finansininkai bei didelę profesinę patirtį turintys gamybos ir montavimo specialistai.

  Septynerių metų įdirbis, sukurta tvirta materialinė bazė bei suformuotas patikimas kolektyvas leidžia drąsiai pasitikti  2014 metus bei jau planuoti 2015metus. Vien šiuo metu jau vykdomų ilgalaikių užsakymų bendra vertė siekia per 100 mln. Lt., todėl  2014 m. planuojame pasiekti 70 - 80  mln. Lt apyvartą ir išlaikyti tvarius įmonės pelningumo rodiklius. Švęsdami savo septynerių metų gimtadienį didžiuojamės, kad kuriame skaidraus bei atsakingo verslo modelį, socialiai orientuotą į žmogų bei  jaučiantį pareigą valstybei.

Dėkojame savo darbuotojams už tikėjimą įmone bei įdėtą pasiaukojantį darbą.

Dėkojame savo užsakovams, partneriams ir tiekėjams už ilgalaikį bendradarbiavimą ir pasitikėjimą.

 

KG Constructions

Gen. Direktorius Linas Karžinauskas

KG Constructions įmonių grupė Švedijoje įrenginėja vandens pramogų kompleksą

  Kurortiniame Švedijos miestelyje Vastervike KG Constructions įmonių grupė pradėjo vykdyti vandens pramogų parko fasadų bei stogo konstrukcijų įrengimo darbus. Kompaktiškas vandens pramogų kompleksas įrengiamas buvusių lauko baseinų vietoje, vos 20 m. nuo Baltijos jūros kranto. Po rekonstrukcijos baseinai bus uždengti aliuminio-stiklo konstrukcijomis, suformuotos naujos erdvės poilsiui bei kitoms vandens pramogoms. Vaizdingoje Baltijos jūros pakrantėje įsikūręs kompleksas skirtas jaukiam šeimų poilsiui bei pramogoms.

  Įrengiant komplekso fasadus bei stogą bus naudojamos Schüco FW 50+HI sistemos bei slankiojančios sistemos Schüco ASS 70 FD. Lauko baseinų rekonstrukcijai į kompaktišką vandens pramogų kompleksą suprojektuota moderni aliuminio-stiklo konstrukcija ant nešančio medinio elemento.

  Bendras vandens pramogų komplekso fasadų bei stogo konstrukcijų plotas apie 1.800 m2. Darbų pradžia – 2013 m. rugsėjo mėn., darbų pabaiga – 2013 m. gruodžio mėn. Fasadinės konstrukcijos bus surenkamos KG Constructions gamykloje Vilniuje.

 

  KG Constructions įmonių grupė yra stiklinių fasadų, ventiliuojamų fasadų projektavimo, gamybos ir  montavimo  lyderė Lietuvoje, aktyvią veiklą vykdanti  tiek Rytų, tiek Vakarų Europoje. Mūsų produkcija eksportuojama į Švediją, Norvegiją, Baltarusiją, Rusijos Federaciją,  Kazachstaną, Didžiąją Britaniją, Latviją, Jungtinės Amerikos Valstijas, Islandiją ir į kitas šalis.

 

 

KG Constructions administracija persikelia į naujas patalpas

  KG Constructions, įvertinusi ateities perspektyvas bei poreikį plėsti tiek gamybinius, tiek administracinius pajėgumus, nusprendė įsigyti  gamybines-administracines patalpas ir visus bendrovės padalinius koncentruoti vienoje vietoje – taip optimizuojant bendrovės valdymą, užtikrinant pardavimų, projektavimo ir gamybos procesų tiesioginę sąveiką bei kontrolę.

2013 m. rugsėjo mėn. KG Constructions įsigijo 2011 m. baigtą statyti gamybinės-administracinės paskirties pastatų kompleksą, esantį Pramonės g. 15, Parapijoniškių k., Vilniaus rajonas, kuriame dar 2011 m. įsikūrė KG Constructions gamybos bei sandėliavimo padalinys. Bendras naujai įsigyto statinių komplekso plotas yra daugiau kaip 8.500 kv.m. Gamybinės-sandėliavimo paskirties patalpų plotas užima daugiau kaip 7.000 kv.m., administracinės bei kitos paskirties plotas – apie 1.500 kv.m.

Atlikus viso komplekso bei jį supančios teritorijos modernizavimo darbus, KG Constructions komplekso statinius pritaikė įvairiapusiams bendrovės poreikiams ir įsirengė vieną moderniausių bei technologiškai pažangiausių aliuminio - stiklo konstrukcijų surinkimo gamyklų Baltijos šalyse. Erdviose ir moderniai įrengtose komplekso patalpose taip pat įsikūrė ir KG Constructions administracija bei visi kiti KG Constructions padaliniai.

Komplekso pastatų įsigijimas leis dar intensyviau didinti gamybinius pajėgumus bei pardavimus, operatyviai reaguoti į klientų poreikius ir garantuoti sklandžią bendrovės plėtrą.

 

Nuo šiol visus KG Constructions padalinius rasite nauju adresu: Pramonės g. 15, Parapijoniškių k., LT-13241 Vilniaus raj.

 

 

 

KG Constructions įrenginės Vilniaus Gedimino technikos universiteto Mokslo ir administracijos centro fasadus

  Vilniaus Gedimino technikos universitetas atnaujino Mokslo ir administracijos centro, esančio Saulėtekio al.11, Vilnius, statybos darbus. Saulėtekio universitetinis miestelis, kuriame formuojamas savotiškas technologijų, mokslinių tyrimų įstaigų, verslo inkubatorių bei universitetų parkas, pasipuoš dar vienu išskirtinės architektūros bei unikalių formų pastatu, kurio išorės fasadų įrengimo darbus patikėta vykdyti KG Constructions.

  Įrengiant pastato fasadus bus naudojama specialiai sukurta išorės fasadų sistema Schüco AWS 70WF.HI. Bazinis profilių gylis 70 mm. Ši sistema yra su fasadiniams profiliams būdinga optika (WF), ji pasižymi ypač geromis šiluminėmis savybėmis (Hight Insulation). Naudojant šią sistemą išorės fasadų  konstrukcijų skaičiuojamasis šilumos perdavimo koeficientas - 1,2 W/m2K . Pastatas bus stiklinimas dviejų kamerų saulę kontroliuojančiais stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas – 0,6 W/m2K .  Perdangos plokščių zona bus dengiama specialios formos aliuminio  profiliais, kurie yra specialiai sukurti ir pritaikyti tik šiam pastatui.

  Bendras VGTU Mokslo ir administracijos centro išorės fasadų plotas yra apie 3.100 m2. Fasadų įrengimo darbų pradžia – 2013 m. lapkričio mėn., darbų pabaiga – 2014 m. vasario mėn.

  KG Constructions yra stiklinių fasadų, ventiliuojamų fasadų projektavimo, gamybos ir  montavimo  lyderė Lietuvoje, aktyvią veiklą vykdanti  tiek Rytų, tiek Vakarų Europoje. Mūsų produkcija eksportuojama į Baltarusiją, Rusijos Federaciją,  Kazachstaną, Švediją, Norvegiją,  Didžiąją Britaniją, Latviją, Jungtinės Amerikos Valstijas, Islandiją ir į kitas šalis.

Investuojame į ilgalaikę plėtrą...

  Įgyvendindami ilgalaikę KG Constructions įmonių grupės veiklos strategiją, kiekvienais metais investuojame į bendrovės plėtrą, gamybinių pajėgumų stiprinimą bei valdymo procesų tobulinimą. Kurdami atsakingo bei skaidraus verslo modelį, ilgalaikes investicijas vykdome tik savo lėšomis vadovaudamiesi bendrovės veiklos planais, sudaromais bent keleriems metams į priekį.

  Vien tik šiais metais į gamybinių pajėgumų didinimą jau investavome apie 1,5 mln. litų be PVM. Siekdami padidinti gamybinius pajėgumus, įsigijimo dar vieną šiuo metu Lietuvoje moderniausią aliuminio langų bei fasadų gamybos liniją: aliuminio profilių apdirbimo centrą Schüco AF450, profilių pjaustymo įrenginį Schüco PDG dual cut 600 bei kitą įrangą, praplėtėme gamybinį bei sandėliavimo plotą iki 5.500 m2. Vien tik šios investicijos jau dabar gamybinius pajėgumus leido padidinti iki dviejų kartų.

  Gamybiniai pajėgumai didinami bei investicijos vykdomos atsižvelgiant į 2013-2014 m. laikotarpiui turimus užsakymus bei planus 2015 metams. Šiuo metu vien tik užsienio rinkoms jau patvirtinti užsakymai, kurie vykdomi 2013-2014 m. laikotarpiu, sudaro apie 110 mln. litų be PVM. Taip pat planuojame pardavimus vietinėje rinkoje bei įsitvirtinimą naujose užsienio rinkose.

  Vykdydami nuolatinę bendrovės plėtrą didiname ir darbuotojų skaičių. Šiuo metu įmonių grupėje darbuojasi daugiau kaip 200 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Vien šiais metais darbuotojų skaičių planuojame padidinti iki 250. Jaunas ir ambicingas, iššūkių nebijantis kolektyvas drąsiai įgyvendina keliamus tikslus, realizuoja novatoriškas idėjas bei iniciatyvas ir neabejotinai yra vienas iš bendrovės nuolatinės plėtros garantų.

 

 

UAB „KG Constructions“

Generalinis direktorius Linas Karžinauskas

 

 

 

KG Constructions patikėta įrengti dar vieno išskirtinės architektūros komplekso Minske fasadus

  Sparčiai modernėjančiame Minske vienas po kito kyla išskirtinės architektūros pastatai. Jau ne pirmus metus Baltarusijos rinkoje dirbanti KG Constructions sugebėjo įgyvendinti ne vieną architektūriškai sudėtingą objektą ir Baltarusijoje įsitvirtinti išskirtinės architektūros bei ypatingų inžinerinių sprendimų reikalaujančių pastatų fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Intensyviai statybas vykdančioje Baltarusijos sostinėje partneriai būtent mums ir patiki įrengti išskirtinės architektūros bei novatoriškų inžinerinių sprendimų reikalaujančius objektus.

  2013 m. liepos mėn. KG Constructions ir СООО „МАГНУС групп“ pasirašė sutartį dėl Minske statomo daugiafunkcio komplekso „Sakalas“ fasadų įrengimo. Tai išskirtinės architektūros keturių korpusų kompleksas, savo forma primenantis danguje sklandantį sakalą. Komplekso užsakovas – Kataro investicinis fondas LLS Investment Company „Falcon“. Komplekse bus teikiamos apgyvendinimo bei sveikatinimo paslaugoms – viename iš korpusų bus įrengtas penkių žvaigždučių Marriott tinklui priklausanti viešbutis, kituose korpusuose  bus įrengta 1.500 vietų sporto salė, 2 baseinai, teniso kortai, SPA centrai bei daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė.

  Bendras komplekso fasadų plotas yra 32.000 m2, iš kurių vien tik stiklo fasadų plotas – 11.640 m2, ventiliuojamų fasadų bei antrinio perforuotos skardos fasado plotas – 20.300 m2. Fasadų įrengimo darbus planuojama pradėti 2013 m. spalio  mėn., visą komplekso fasadų įrengimą užbaigti – iki 2014 m. pabaigos. Stiklo fasadų konstrukcijos  bus gaminamos KG Constructions gamykloje Vilniuje, montavimo darbus vykdys KG Constructions dukterinė įmonė Baltarusijoje Respublikoje ODO „Liukstroj“. Šio projekto įgyvendinimui KG Constructions pagrindiniais partneriais pasirinko aliuminio profilių sistemos gamintoją  „Schüco Lietuva“.

  Vientisą komplekso vaizdą sudarantys keturių korpusų fasadai bus įrengiami naudojant skirtingas fasadines sistemas. Komplekso centrinio korpuso (skirtas sporto reikmėms) fasadus sudarys aliuminio-stiklo konstrukcijų (apie 3.200 m2) bei ventiliuojami (apie 4.000 m2) fasadai. Aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojama Schüco FW50+SI fasadinė sistema su ugniai atsparia užpildo zona ties perdanga – RE60. Stiklinimas bus atliekamas dviejų kamerų skaidraus stiklo paketais be saulės kontrolės. Stiklo fasadų saulės kontrolės funkciją atliks 305 mm gylio stacionarios žaliuzės, sumontuotos 300 mm atstumu nuo pagrindinio fasado plokštumos. Bendras žaliuzių ilgis 5.200 metrų.  Stiklo fasadai atitinka konstrukcijoms keliamus aukštus šiluminius reikalavimus. Bendras stiklo fasadų šilumos perdavimo koeficientas 1,0 W/m2K.

  Komplekso kairiojo korpuso (daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė) fasadai bus įrengti naudojant perforuotos aliuminio skardos kasetes – kaip antrinis fasadas ant erdvinės ypatingos geometrijos laikančiosios konstrukcijos. Bendras perforuoto  išorės fasado plotas yra 3450 m2.

  Komplekso dešiniojo korpuso (teniso aikštynai) fasadai bus įrengti naudojant perforuotos aliuminio skardos kasetes.  Bendras perforuotos skardos fasadų plotas yra 3.350 m2. Perforuotos skardos fasadas uždengs giliau esantį stiklo fasadą, kurio bendras plotas 1.000 m2. Įrengiant bus naudojama Schüco FW50+SI fasadinė sisema. Stiklinimas bus atliekamas dviejų kamerų skaidraus stiklo paketais be saulės kontrolės. Saulės kontrolės funkciją atliks antrinis perforuotos skardos kasečių fasadas. Bendras aliuminio stiklo konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas 1,0 W/m2K.

  Komplekso aukštuminio korpuso (viešbučio pastatas) fasadus sudarys aliuminio-stiklo konstrukcijų (apie 7.500 m2) bei ventiliuojami (apie 9.500 m2) fasadai. Aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojamos Schüco AWS75SI ir FW50+SI sistemos. Stiklinimas bus atliekamas dviejų kamerų skaidraus stiklo paketais su saulės kontrolės funkcija.  Bendras aliuminio-stiklo konstrukcijų šilumos perdavimo koeficientas 1,0 W/m2K.

  KG Constructions yra  stiklo fasadų, ventiliuojamų fasadų projektavimo, gamybos ir  montavimo  lyderė Lietuvoje, aktyvią veiklą vykdanti  rytuose  bei veiklą plečianti  Vakarų Europos kryptimis. Mūsų produkcija eksportuojama į Baltarusiją, Rusijos Federaciją,  Kazachstaną, Švediją, Norvegiją,  Didžiąją Britaniją, Latviją, Jungtinės Amerikos Valstijas, Islandiją ir į kitas šalis.

KG Constructions įmonių grupė žengia į Švedijos rinką

  KG Constructions įmonių grupę papildė naujas narys – Švedijoje registruota įmonė KGC Sweden AB. Naujai įsteigta įmonė Švedijos rinkoje vykdys fasadų bei aliuminio-stiklo konstrukcijų įrengimo darbus.

  KG Constructions įmonių grupė yra įgijusi užsienio partnerių pasitikėjimą, tad nenuostabu, kad naujai įsteigta KGC Sweden AB pirmą sutartį pasirašė su viena stambiausių statybinių organizacijų Skandinavijoje – NCC Construction Sverige AB.

  KG Constructions auditavę NCC specialistai, atsakingi už pirkimus, kokybę, finansus ir technologijas, įmonę įvertino labai aukštais akreditacijos balais bei įtraukė į patikimų tiekėjų sąrašus. Tai atveria kelius tolimesniam bendradarbiavimui bei galimybes tvirtinti savo pozicijas Švedijos rinkoje.

  Pirmas KGC Sweden AB vykdomas užsakymas – daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės fasadų įrengimas Linköping mieste. Už projekto architektūrą yra atsakingas White Arkitekter AB – lyderiaujantis Švedijos architektų biuras. Tai bus urbanistinės elegancijos projektas, kuriam KG Constructions pasiūlė specialų sprendimą bei parodė profesionalumą projekto rengimo stadijoje. Bendras objekto išorės fasadų plotas daugiau kaip 2500 kv.m. Suprojektuotas elementinis fasadas su tempto, kirsto  aliuminio lakštų užpildu leisiančiu sparčiai atlikti statybos montavimo darbus. Fasado elementai bus surinkami KG Constructions gamykloje Vilnius.

  KG Constructions yra aliuminio-stiklo konstrukcijų, ventiliuojamų fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderė Lietuvoje, aktyvią veiklą vykdanti Rytuose bei veiklą plečianti Vakarų Europos šalyse. Mūsų produkcija eksportuojama į Baltarusiją, Rusijos Federaciją, Kazachstaną, Švediją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Latviją, Jungtines Amerikos Valstijas, Islandiją bei kitas šalis.

Pradeda veikti KG įmonių grupės įrengta saulės jėgainė

  2013 m. birželio mėn. perduota eksploatacijai ir netrukus elektrą pradės gaminti KG Constructions ir KG Energijai priklausanti saulės energijos jėgainė. Bajorų kaime įrengta 60 kW galingumas jėgainė kol kas yra vienas didžiausių tokio tipo įrenginių Rokiškio rajone. Jėgainė sudaryta iš 750 naujoviškų saulės modulių, pasižyminčių gamybos efektyvumu bei aukštais kokybės standartais. Saulės modulių gamintojas bei tiekėjas – Vokietijos įmonė „Schüco“.

  „Saulės jėgainės įrengimas yra ilgalaikė investicija, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus saulės modulių gamintojus bei tiekėjus. Ne paslaptis, kad į Lietuvą patenka daug pigių, bet labai abejotinos kokybės saulės modulių. Įsigijus tokius modulius, ateityje neišvengiamai kils daug problemų dėl jų kokybės, patikimumo ir efektyvumo, o tai pareikalaus daug papildomų investicijų. Todėl įrengdami jėgainę neatsitiktinai ypatingą dėmesį skyrėme pačių saulės modulių techninėms charakteristikoms bei jų gamintojų patikimumui. „Schüco“ taikomos pažangios modulių gamybos technologijos bei išskirtinis dėmesys medžiagų kokybei užtikrina optimalų rezultatą. Investuodami į jėgainę, kaip į ilgalaikį projektą, atsakingai rinkomės kokybišką produktą bei patikimą gamintoją“ – pabrėžia KG Energija direktorius Mindaugas Guzikauskas.

  KG įmonių grupės naujai įrengta saulės jėgainė – tai dar vienas žingsnis atsinaujinančių išteklių panaudojimo gaminant aplinkai draugišką elektros energiją Lietuvoje link. Gamindami elektros energiją iš vietinių atsinaujinančių energijos išteklių prisidedame ir prie Lietuvos energetinės nepriklausomybės įtvirtinimo. 

  KG Constructions įmonių grupė savo veikloje ypatingą dėmesį skiria inovacijų bei pažangių technologijų diegimui, perspektyvių verslo sričių įsisavinimui. Elektros gamyba iš saulės energijos taps papildoma KG įmonių grupės veiklos sritimi, jau dabar leidžiančia pažinti ateities technologijas bei prisidėti prie ateities verslo modelių kūrimo. Tai ilgalaikės investicijos į ateitį bei pažangą.

 

KG Constructions įstatinis kapitalas – 6,4 mln. Lt

  2013 m. gegužės 28 d., VĮ Registrų centrui įregistravus naują KG Constructions įstatų redakciją, bendrovės įstatinis kapitalas buvo padidintas iki 6,4 mln. litų.

  KG Constructions jau penkti metai iš eilės didina įstatinį kapitalą. Šiemet įstatinis kapitalas padidintas net 2,6 mln. litų suma, tam skiriant dalį nepaskirstytojo pelno. Bendrovės akcininkai, kurdami atsakingo bei patikimo verslo modelį, uždirbtą pelną skiria bendrovės finansinės bei materialinės bazės stiprinimui, stabilaus pagrindo kūrimui ir nuolatinės plėtros užtikrinimui. Todėl neatsitiktinai vos per ketverius metus KG Constructions įstatinis kapitalas nuo minimalaus buvo padidintas iki dabartinio 6,4 mln. litų tik iš uždirbto pelno.

  Atsakomybė prieš partnerius ir klientus, laiku ir tinkamai vykdomi įsipareigojimai – pagrindiniai sėkmingą veiklą užtikrinantys veiksniai. KG Constructions, įgyvendindama užsibrėžtus ilgalaikius tikslus, toliau stiprina atsakingo bei patikimo partnerio poziciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.

  KG Constructions yra aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderė Lietuvoje, aktyviai veiklą plečianti Rytų bei Vakarų kryptimis. Mūsų produkcija eksportuojama į Baltarusiją, Rusijos Federaciją, Švediją, Norvegiją, Didžiąją Britaniją, Latviją, Kazachstaną, Jungtines Amerikos Valstijas, Islandiją ir kt. 

KG Constructions įrenginės komplekso „Green City“ fasadus

  KG Constructions su investicine kompanija CООО "ЕвроCтзпГрупп" pasirašė sutartį dėl vieno didžiausių šiuo metu Baltarusijos Respublikos sostinėje Minske  statomų objektų - verslo, pramogų bei prekybos komplekso –  išorės fasadų įrengimo. Šis objektas šiuo metu  yra didžiausias įmonės vykdomų projektų Baltarusijos Respublikoje. 

  Projektas susideda iš žemutinės – prekybos ir pramogų komplekso - bei  aukštutinės dalių. Bendras komplekso plotas -  79.000kv.m. Aukštutinė dalis - tai 22 aukštų pastatas, kurio bendras statinio aukštis siekia  81 metrą.

  „Green Tower“ bus vienas iš aukščiausių pastatų Minske. Išskirtinės architektūros statinys atspindi  sparčiai besikeičiančios Baltarusijos sostinės bei šalies veidą. Mūsų bendrovės patirtis įgyvendinant išskirtinius objektus Baltarusijos Respublikoje, turima praktika aukštuminių pastatų fasadų įrengimo srityje, gebėjimas išspręsti sudėtingus architektūrinius uždavinius bei pasiūlyti inovatyvius inžinerinius sprendimus neabejotinai yra stipriausias įmonės bruožas.

  Aukštutinė pastato dalis „Green Tower“ bus stiklinama naudojant dviejų tipų elementinius fasadus.  Didžioji pastato dalis bus stiklinama Schuco USC65 HI aliuminio profilių sistema. Pagrindinio fasado dalis - pastato akcentas su unikaliu piešiniu ant stiklo bus įrengiama naudojant  elementinę  struktūrinio stiklinimo sistemą. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos dviejų kamerų stiklo paketais su saulės kontrole bei spalvotu šilko grafiniu piešiniu. Ventiliuojama fasado dalis bus įrengiama naudojant Schuco Kalt-Warm Fassade FW50+ sistemą. Ventiliuojamas fasadas bus stiklinamas emaliuoto stiklo gaminiais. Projektuojama ugniai atspari užpildo zona fasaduose ties perdanga - RE60.

  Žemutinėje pastato dalyje „Green Style“ bei „Green Market“ esantys aliuminio stiklo konstrukcijų švieslangiai – stogai, kurių bendras plotas siekia per 5000 kv.m. bus gaminami naudojant Schuco FW50+SI sistemą. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos dviejų kamerų stiklo paketais su saulės kontrole.

  Bendras komplekso aliuminio stiklo konstrukcijų fasadų plotas – daugiau kaip 16.700 kv.m. „Green Tower“ – aukštutinės pastato dalies bendras aliuminio – stiklo konstrukcijų fasadų plotas 10.500 kv.m. „Green Style“ bei „Green Market“ žemutinės pastato dalies bendras aliuminio – stiklo konstrukcijų  fasadų plotas 6.200 kv.m. Fasadų įrengimo darbus planuojama pradėti 2013 m. rugpjūčio mėn., visą komplekso fasadų įrengimą planuojama užbaigti iki 2014 m. vidurio. Fasadinės aliuminio-stiklo konstrukcijos bus gaminamos KG Constructions aliuminio-stiklo konstrukcijų gamykloje Vilniuje, montavimo darbus vykdys KG Constructions dukterinė įmonė Baltarusijoje Respublikoje ODO „KG Liukstroj“.Šio  projekto įgyvendinimui KG Constructions pagrindiniais partneriais pasirinko aliuminio profilių sistemos tiekėją  „Schüco Lietuva“ ir stiklo paketų gamintoją „Glassbel Baltic“.  

 

KG Constructions patikėta įrengti aukščiausio Rygos pastato fasadus

  Šių metų balandžio mėnesį KG Constructions su valdytoju JSC „Towers Construction Management“ pasirašė sutartį dėl vieno didžiausių šiuo metu Baltijos valstybėse statomų objektų – Rygoje iškilsiančio dviejų dangoraižių komplekso Z-TOWERS – išorės fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo darbų atlikimo. Tai didžiausias šiuo metu KG Constructions vykdomas užsakymas ir vienas sudėtingiausių objektų.

  Z-TOWERS – tai pasaulinio garso amerikiečių architektų biuro JAHN Berlyno biuro architektų Steffen Duemler ir Jan Mueller-Gauf suprojektuotas kompleksas, kurį sudaro du gyvenamieji 33 aukštų stikliniai dangoraižiai, sujungti 3-4 aukštų visuomeninės paskirties jungiamąja dalimi. Kompleksas atsiveria į kitapus Dauguvos upės išsidėsčiusį Rygos senamiestį.

  Aukščiausiu Rygos pastatu tapsiančio komplekso Z-TOWERS fasadų įrengimo darbus vykdyti pretendavo ne tik Baltijos šalių, bet ir Vakarų Europos stambiausios rangovinės organizacijos, kurios specializuojasi fasadinių konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo srityje. Todėl ypatingai džiugu, kad, esant tokiam dideliam tarptautiniam susidomėjimui, šie darbai buvo patikėti būtent KG Constructions. Mūsų bendrovės patirtis įgyvendinant išskirtinius objektus, gebėjimas išspręsti sudėtingus architektūrinius uždavinius bei pasiūlyti inovatyvius inžinerinius sprendimus neabejotinai leido užsakovui bei šio komplekso architektams įsitikinti KG Constructions galimybėmis bei kompetencija atlikti Z-TOWERS fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus.

  KG Constructions šiam objektui sukūrė specialią išorės fasadų įrengimo sistemą, pritaikytą išskirtinai šio pastato ypatingos architektūros bei sudėtingos geometrijos uždaviniams spręsti bei griežtiems techniniams konstrukcijų reikalavimams įgyvendinti. Komplekso aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojama specialiai KG Constructions ir Schüco sukurta aliuminio profilių sistema. Tai trijų stiklų struktūrinio stiklinimo, ypatingos geometrijos „Z“ formos elementinio fasado konstrukcija su integruotomis 70 mm pločio varstomomis dalimis (varstomas profilis). Bendras konstrukcijos šilumos perdavimo koeficientas nuo 0,9 iki1,1 W/m2 K. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos dviejų kamerų stiklo paketais su saulės kontrole bei šilko grafinių piešiniu ant stiklo.

  Bendras komplekso išorės fasadų plotas – daugiau kaip 30.000 m2. Fasadų įrengimo darbus planuojama pradėti 2013 m. rugpjūčio mėn., visą komplekso fasadų įrengimą planuojama užbaigti iki 2014 m. pabaigos. Fasadinės aliuminio-stiklo konstrukcijos bus gaminamos KG Constructions gamybinėje bazėje Lietuvoje. Šio ypatingo projekto įgyvendinimui KG Constructions partneriais pasirinko „Schüco Lietuva“ (aliuminio profilių sistemos tiekėjas).

KG Constructions įrenginės išorės fasadus išskirtinės architektūros sveikatingumo komplekse Minske

  KG Constructions ir toliau sėkmingai plečia veiklą šiuo metu intensyviai statybas vykdančioje Baltarusijos rinkoje. Mūsų teikiamų kokybiškų ir konkurencingų aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo paslaugų bei inovatyvių sprendimų poreikis Baltarusijoje nuolatos auga, todėl sulaukiame vis didesnio ir aktyvesnio užsakovų iš Baltarusijos susidomėjimo bei patrauklių bendradarbiavimo pasiūlymų.

  2013 m. vasario mėn. KG Constructions sudarė sutartį su stambiausia Baltarusijos alkoholinių gėrimų gamintoja OOO „Завод Бульбашъ“ dėl išorės fasadų įrengimo Minske statomame išskirtinės architektūros sveikatingumo ir visuomeninės paskirties komplekse, kurį sudaro keturi prie krantinės prisišvartavusius laivus primenantys pastatai. Ypatinga komplekso architektūra reikalauja netradicinių ir inovatyvių  konstrukcinių (inžinerinių) sprendimų, kuriuos gali pasiūlyti tik tinkamą patirtį turinti bei iššūkių nebijanti kompanija. Todėl neatsitiktinai šio komplekso fasadų įrengimui užsakovas pasirinko būtent KG Constructions, kurios vykdomų darbų kokybė bei sugebėjimas įgyvendinti sudėtingiausius architektūrinius sprendimus neliko nepastebėti tiek Baltarusijoje, tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse bendrovei įgyvendinus ne vieną išskirtinį projektą.

  Minske išdygsiantis kompleksas „Sveikatingumo centras su visuomeninės ir komercinės paskirties patalpomis“ skirtas bent iš dalies patenkinti Baltarusijoje dar mažai išplėtotą sveikatinimo paslaugų poreikį. Komplekse planuojami įrengti SPA centrai, trys baseinai, pirčių kompleksai, viešojo maitinimo įstaigos, biurai. Šis kompleksas neabejotinai papuoš sparčiai modernėjantį Baltarusijos sostinės vaizdą ir taps išskirtiniu šiuolaikinės Minsko architektūros akcentu.

  Bendras statomo komplekso išorės fasadų plotas yra 14.000 m2. Fasadų įrengimo darbai bus vykdomi keturias etapais. Per 2013 m. planuojama įrengti I ir II korpusų fasadus, o per 2014 m. planuojama galutinai užbaigti visą komplektą, t.y. įrengti III ir IV korpusų fasadus. I korpuso stiklinimo darbai bus pradedami 2013 m. gegužės mėn. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus gaminamos Lietuvoje, KG Constructions gamybos padalinyje; montavimo darbus vykdys KG Constructions  dukterinė įmonė Baltarusijoje ODO „Liukstroj“.

  Komplekso aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojamos Schüco aliuminio profilių sistemos:

fasadinė sistema FW60+HI (dėl išorės fasadų optikos);  varstomų dalių - langų sistema AWS114 (struktūriniai langai su dviejų kamerų paketais); durų sistema AWS/ADS70HI; elementinis fasadas USC65 F.HI. Ties perdanga (užpildo zona fasaduose) bus įrengiama RE60 ugniai atspari zona pagal Baltarusijos Respublikos reikalavimus. Fasado perdangos zona iš išorės bus dengiama kompozitinės Alubond aliuminio plokštės kasetėmis. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos dviejų kamerų  stiklo paketais su saulės kontrole.

2012 metų veiklos rezultatų apžvalga

  Apžvelgiant 2012 m. mūsų įmonių grupės veiklos duomenis, norisi pasidžiaugti praėjusių metų  pasiekimais, netikėtais atradimais ir lūkesčius viršijusiais rezultatais. Sėkminga veikla, įgytos naujos neįkainojamos patirtys, laiku ir tinkamai priimti sprendimai jau dabar leidžia optimistiškai planuoti įmonių grupės veiklą bent keleriems metams į priekį bei įpareigoja drąsiai pasitikti naujus iššūkius ir atsiveriančias galimybes.

  Dar metų pradžioje užsibrėžti ambicingi tikslai metinę apyvartą padidinti 25% buvo įgyvendinti su kaupu. Išankstiniais neaudituotais duomenimis mūsų grupės įmonės KG Constructions ir ODO Liukstroj (Baltarusijos Respublika) kartu pasiekė 37 mln. Lt metinę apyvartą (be PVM), užtikrinusią net 28% metinį augimą. KG Constructions pardavimai per 2012 m. išaugo 10% ir pasiekė 31,5 mln. Lt, tuo tarpu ODO Liukstroj pardavimai išaugo iki 5,5 mln. Lt.

  Objektyvios Lietuvos statybų rinkoje susiklosčiusios aplinkybės lėmė, kad praėjusiais metais KG Constructions didžioji pardavimų dalis buvo nukreipta į eksporto rinkas (t.y. apie 65% pardavimų), kuriose KG Constructions įsitvirtino arba planuoja įsitvirtinti kaip labai svarbus rinkos žaidėjas, gebantis pasiūlyti konkurencingas kainas ir aukštą paslaugų kokybę.

  Lietuvos rinkoje 2012 m. sumažėjus paklausai KG Constructions pardavimai siekė 11 mln. Lt, tačiau ir šie rezultatai leido dar labiau įtvirtinti ir išsaugoti aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderės pozicijas namų rinkoje.

  Nenuostabu, kad augantys pardavimai ir sėkmingai orientuotos veiklos kryptys leido padvigubinti 2012 m. pelningumo rezultatus. Išankstiniais neaudituotais duomenimis per praėjusius metus vien KG Constructions uždirbo virš 3 mln. Lt pelno, o visos įmonių grupės konsoliduotas ikimokestinis pelnas turėtų siekti iki 4 mln. Lt. Šie pasiekimai leidžia ir toliau kryptingai brėžti tolimesnės veiklos optimistines perspektyvas.

  Šiuo metu KG Constructions jau vykdomi ir ketinami pradėti vykdyti projektai turėtų užtikrinti dar įspūdingesnį pardavimų augimą. Per 2013 m. vien KG Constructions pardavimus planuojame padidinti 60% ir pasiekti 50mln. Lt ribą. Įvertindami šių metų perspektyvas planuojame, kad konsoliduota visų mūsų įmonių grupės apyvarta per 2013 m. peržengs 60 mln. Lt. Šie tikslai neabejotinai bus pasiekti užtikrinant skaidrią ir atsakingą įmonių veiklą, tinkamą prisiimtų įsipareigojimų vykdymą prieš užsakovus, partnerius ir tiekėjus – kaip darniai ir pasiaukojančiai dirbančio viso mūsų kolektyvo pastangų rezultatas.

 

KG Constructions

Gen. direktorius Linas Karžinauskas

„KG Constructions“ savo gaminiais stiklins naujai statomą viešbutį „Slavianskij“ Baltarusijos sostinėje Minske

  2012 rugpjūčio 17d. „KG Constructions“ pasirašė sutartį su investicine ir nekilnojamo turto projektus vystančia Rusijos kapitalo įmone RCAUB „Belinterrosinvest“, veikiančia Baltarusijoje. UAB „KG Constructions“ įrenginės fasadus viešbučiui „Slavianskij“, kuris statomas specialiai 2014 metais Baltarusijos Respublikoje vyksiančiam  pasaulio ledo ritulio čempionatui.

  Šis pastatas bus 16 aukštų, statinio aukštis - 52 metrai. Aliuminio-stiklo konstrukcijų bendras plotas – 4000 m2. Ventiliuojamų ir kitų fasadų plotas – 2770 m2. Tai yra antras pagal dydį  šiuo metu UAB „KG Constructions“ vykdomas projektas užsienio rinkose.  Aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojama patikima Schüco aliuminio profilių sistema.

  Šiame pastate bus naudojamos šios aliuminio profilių sistemos:  elementinis fasadas USC65 (sonder), įrengiant RE60 ugniai atsparią užpildo zoną ties perdanga, fasadinė sistema FW50+, langinė ir durinė sistema AWS/ADS65. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos vienos kameros, saulę kontroliuojančiais stiklais.

  Planuojama darbų pradžia 2012 m. spalio mėn., darbų pabaiga – 2013 m. kovo mėn. Šiuo metu objekte vyksta spartūs betonavimo darbai ties 16 pastato aukštu. Aliuminio-stiklo  konstrukcijos bus gaminamos Lietuvoje, UAB „KG Constructions“ gamybos padalinyje. Aliuminio – stiklo ir kitų konstrukcijų  montavimo darbus atliks UAB „KG Constructions“  dukterinė įmonė  ODO  „ Liuskstroij“.

 

KG Constructions įstatinis kapitalas didinamas iki 3,8 mln LTL

2012 m. birželio 01 d. KG Constructions padidino įstatinį kapitalą iki 3,8 mln. litų. Visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimu įstatinis kapitalas buvo padidintas 1,2 mln. litų suma, tam skiriant dalį nepaskirstytojo pelno. Tai jau ketvirtas KG Constructions įstatinio kapitalo didinimas per penkerius bendrovės gyvavimo metus. Bendrovė, 2007 m. pradžioje veiklą pradėjusi su minimaliu 10 000 Lt įstatiniu kapitalu, sugebėjo iš esmės vien tik iš savo uždirbto pelno įstatinį kapitalą padidinti iki šiuo metu esančio 3,8 mln. litų.

Pasak KG Constructions generalinio direktoriaus, tai jau tampa savotiška tradicija kiekvienais metais didinti įmonės įstatinį kapitalą.

„Jau ne pirmi metai, kai bendrovės akcininkai, įvertinę praėjusių metų pelną, didžiąją dalį jo skiria KG Constructions įstatinio kapitalo didinimui. Džiugu, kad bendrovės akcininkų pozicija vieninga ir buvo labai aiški – siekti ilgalaikių tikslų, t.y. nuosekliai didinti bendrovės vertę, stiprinti finansinius ir materialinius pajėgumus, uždirbtą pelną investuoti į pačią bendrovę, o ne tenkinti akcininkų vienadienius poreikius. Akivaizdu, kad pasirinkta strategija pasiteisina. Smagu matyti mūsų bendrovės pastarųjų metų pasiekimus, nuoseklų augimą ir stabiliai pelningą veiklą tuo metu, kai daugelis statybinių organizacijų, užsitęsus ekonominiams sunkumams, buvo priverstos pasitraukti iš rinkos.

Visada buvome įsitikinę, kad partnerių, užsakovų, tiekėjų, klientų ir draudimo kompanijų pasitikėjimą įgyti gali tik ilgalaikių tikslų siekiančios kompanijos, turinčios tvirtą finansinį pagrindą bei materialinę bazę, sukaupusios vertingus žmogiškuosius išteklius. To nuosekliai siekiame ir sieksime ateityje. Neabejoju, kad šiųmetinis įstatinio kapitalo didinimas tikrai nebus paskutinis. Optimistiškai nuteikia ir šių metų KG Constructions rezultatai. Pirmųjų penkių mėnesių pardavimų augimas jau siekia 22 proc., lyginant su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu. Atsiveriančios naujos užsienio rinkos leidžia planuoti dar didesnius pardavimus ateityje. Įstatinį kapitalą didiname suvokdami naujai atsiveriančias galimybes užsienyje ir siekdami dar labiau sustiprinti savo pozicijas aliuminio-stiklo konstrukcijų gamybos ir montavimo srityje,“ – pasakojo Linas Karžinauskas 

KG Constructions yra viena iš aliuminio-stiklo konstrukcijų gamybos, montavimo ir projektavimo lyderių Lietuvoje, aktyviai veiklą plečianti Rytų bei Vakarų Europos kryptimis.

 

KG Constructions įrenginės naujai statomo biurų komplekso „Baltic Hearts“ fasadus

KG Constructions pradeda naujai statomo biurų komplekso „Baltic Hearts“ fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Biurų kompleksą „Baltic Hearts“ sudarys trys mažaaukščiai A klasės biurų pastatai, išsidėstę centrinėje Vilniaus dalyje, šalia Ukmergės ir Geležinio Vilko gatvių sankirtos. Fasadų įrengimo darbai planuojami vykdyti atskirais etapais. Pirmojo komplekso fasado aliuminio-stiklo konstrukcijų montavimo darbus ketinama pradėti 2012 m. balandžio mėn., viso komplekso fasadus ketinama įrengti iki 2012 m. gruodžio mėn. Bendras komplekso fasadų plotas apie 5 400 m2.

Pastatų fasadinė dalis projektuojama naudojant Schüco fasadines sistemas. Tai yra struktūrinio arba pusiau struktūrinio įstiklinimo sistemos. Struktūrinis įstiklinimas yra numatytas pastatų pirmame ir ketvirtame aukštuose. Naudojant struktūrinį įstiklinimą galima sumontuoti įspūdingos išvaizdos ištisinio stiklo fasadus, vizualiai išsaugančius vientiso įstiklinimo įspūdį. Pusiau struktūrinis įstiklinimas numatytas pastatų antrame ir trečiame aukštuose. Pusiau struktūrinio įstiklinimo metu stiklai vertikalia kryptimi tvirtinami prispaudėjais bei 200 mm aukščio apdailos profiliais, o horizontalia kryptimi – formuojama silikoninė siūlė.

Visi komplekso pastatai bus stiklinami dviejų kamerų stiklo paketais, kurių šilumos perdavimo koeficientas yra 0,6 W/m2 K. Stiklo paketų garso izoliacijos rodiklis Rw=42 dB.  Pastatų antro-ketvirto aukštų išoriniai stiklai bus su saulės kontrolės funkcija.
 

2012 metus pasitinkant

KG Constructions, pasitikdama 2012 m., džiaugiasi sėkmingais praėjusių metų veiklos rezultatais, leidusiais pasiekti planuotas augimo apimtis bei užsibrėžtus tikslus. Vien tik šiuo metu vykdomi įsipareigojimai leidžia optimistiškai planuoti 2012 m. veiklą ir tikėtis ne mažesnio kaip 25 proc. augimo per šiuos metus.

KG Constructions nuo pat įsteigimo pražios 2007 m. intensyviai gerino savo veiklos rezultatus, sėkmingai didino apyvartą bei darbų apimtis. Kiekvienais metais bendrovė pasižymėjo įspūdingu augimu bei pelninga veikla. Praėjusieji metai taip pat buvo ne išimtis. Preliminariais (neaudituotais) duomenimis bendrovės pardavimų apimtys 2011 m. išaugo apie 63 proc. (nuo 18,3 mln. Lt 2010 m. iki daugiau kaip 29 mln. Lt 2011 m.). Pardavimai augo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse (tiek Vakarų Europoje, tiek Rytų kraštuose). Praėjusiais metais darbus užbaigėme įspūdingais pripažintuose bei vien tik teigiamų atsiliepimų sulaukusiuose objektuose: Kauno „Žalgirio“ arena, „Švyturio arena“ Klaipėdoje, Balsių mokykla Vilniuje ir daugelis kitų. Šiuo metu vykdomi darbai Lietuvos bei užsienio rinkose leidžia planuoti šiems metams ne mažesnį kaip 25 proc. augimą iki 37 mln. Lt bei augimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse – ypatingai Šiaurės Europos bei rytų kraštuose.

Sėkmingai plėtojama bendrovės veikla, užsakovų bei tiekėjų pasitikėjimas, užmegzti ryšiai su naujais partneriais, šiuo metu vykdomi darbai bei jau suplanuoti įvykdyti darbai KG Constructions leidžia drąsiai pasitikti 2012 m. bei įpareigoja siekti dar geresnių rezultatų.
Džiaugdamiesi šiais pasiekimais kartu dėkojame ir savo užsakovams, partneriams bei tiekėjams už parodytą pasitikėjimą bei abipusiai naudingą bendradarbiavimą. Linkime, kad 2012 m. taptų naujų pasiekimų bei atrastų dar neišnaudotų galimybių metais. 

"KG Constructions" įrenginės UAB "Fermentas" administracinio – gamybinio pastato fasadus

KG Constructions, bendradarbiaudama su generaliniu rangovu UAB „Eikos statyba“, dar šiemet pradės įrenginėti didžiausios Lietuvoje biotechnologijų įmonės UAB "Fermentas" („Thermo Fisher Scientific“) naujai statomo administracinio-gamybinio pastato fasadus. Bendras planuojamų pagaminti ir sumontuoti išorinių aliuminio-stiklo konstrukcijų plotas sieks apie 2 200 kv. m.
Naujai statomame pastate KG Constructions įrenginės dviejų tipų išorines konstrukcijas: fasadines sistemas FW 50+ su varstomais langais (AWS 65 sistema) bei dviejų varčių langais (AWS 105 CC.HI sistema). Planuojama įrengti langų sistema AWS 105 CC.HI pasižymi ypatingai geromis šiluminėmis bei garso izoliacinėmis savybėmis.  Languose numatoma sumontuoti automatines žaliuzes.
Fasadų įrengimo darbai pradedami 2011 m. gruodžio 15 d., planuojama pabaiga – 2012 m. kovo 15 d.

"KG Constructions" administracija persikėlė į naujas patalpas - Saulėtekio al. 15, Vilniuje

2011 m. rugsėjo 19 d. UAB KG Constructions persikelia į naujas biuro patalpas mokslo ir technologijų parke „Saulėtekio slėnis“, adresu Saulėtekio al. 15, LT-10224 Vilnius (7 aukštas). 

Atidaryta Žalgirio arena Kaune

2011 m. rugpjūčio 18 d. buvo iškilmingai atidaryta Žalgirio arena Kauno Nemuno saloje, priimsianti XXXVII Europos vyrų krepšinio čempionato finalinio etapo dalyvius.

"KG Constructions" didžiuojasi savo gaminiais ir darbais prisidėjusi prie šio įspūdingo statinio – vieno didžiausių ir moderniausio Baltijos valstybėse sporto ir pramogų komplekso – atsiradimo. "KG Constructions" atliko Žalgirio arenos viso išorinio fasado aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus, taip pat įrengė vidaus pertvaras, berėmio stiklo konstrukcijas, sumontavo nerūdijančio plieno lauko turėklus (bendras ilgis apie 800 m) bei vidaus turėklus (bendras ilgis apie 1500 m).

Išskirtiniais architektūriniais sprendimais bei modernumu pasižymintis arenos fasadas jau susilaukė daugybės specialistų teigiamų įvertinimų bei ypatingo dėmesio. Žalgirio arena neabejotinai taps išskirtiniu Kauno objektu, sutrauksiančiu minias sporto, muzikos ir pramogų mėgėjų.

"KG Constructions" pabaigė darbus Klaipėdos Švyturio arenoje

"KG Constructions" pabaigė vykdyti savo darbus būsimam Europos vyrų krepšinio čempionatui Klaipėdoje statomoje Švyturio arenoje. "KG Constructions" atliko visų arenos fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus, įrengė nerūdijančio plieno lauko turėklus, vidaus pertvaras iš aliuminio-stiklo konstrukcijų bei visus vidaus turėklus (tiek arenos vidaus, tiek evakuacinių laiptinių).

"KG Projektai" padvigubino "Staticus“ valdomų akcijų dalį

2011 m. pavasarį UAB "KG Projektai" papildomai įsigijusi šiaurės šalyse dirbančios lietuviško kapitalo UAB „Staticus“ (buvusi UAB „Hrono fasadai“) akcijų, padvigubino valdomų akcijų dalį ir šiuo metu yra antra pagal dydį UAB „Staticus“ akcininkė.

"KG Constructions" padidino įstatinį kapitalą iki 2,6 mln. litų

"KG Constructions" jau treti metai iš eilės didina savo įstatinį kapitalą. 2011 m. rugpjūčio 19 d. Registrų centre įregistravus naują įstatų redakciją, bendrovės įstatinis kapitalas buvo padidintas daugiau kaip pustrečio karto nuo 1 mln. iki 2,6 mln. litų. Sprendimą dalį nepaskirstytojo pelno skirti įstatinio kapitalo didinimui bendrovės akcininkai priėmė įvertinę pastarųjų metų veiklos rezultatus, pasiektus vykdant sparčią bei užtikrintą bendrovės plėtrą tiek Lietuvos, tiek užsienio valstybių rinkose.

Didindami savo finansinius pajėgumus ir toliau sieksime išlikti aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderiais Lietuvoje, vykdyti nuoseklią plėtrą užsienio rinkose, dar labiau sustiprinti įgytą pasitikėjimą savo partnerių, klientų bei draudimo įstaigų gretose.

"KG Constructions" darbus vykdys Ozo parke statomame administraciniame pastate „Gama“

"KG Constructions" sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos investuotojais. Pasirašėme sutartį su UAB „Realco statyba“ dėl aliuminio-stiklo fasadų įrengimo Ozo parke naujai statomame administraciniame pastate „Gama“. Bendras pastato išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų yra apie 5700m2. Fasado įrengimo darbams naudojamos Schüco fasadinės FW 50+ sistemos. Darbus planuojame užbaigti iki 2012 kovo mėn.

Sporto arenų statybos patirtį pritaikome užsienyje

KG Constructions, vykdydama stambiausių šiuo metu Lietuvoje statomų sporto objektų – „Žalgirio“ arenos Kaune bei „Švyturio arenos“ Klaipėdoje – fasadų projektavimo ir įrengimo darbus, įgijo milžinišką sporto arenų statybos patirtį, kurią sėkmingai taiko ir užsienyje.

Šiuo metu pradedame darbus Kazachstano Respublikoje, Karagandos mieste, statomame Bokso centre, talpinsiančiame daugiau kaip 2000 žiūrovų. Tai universali daugiafunkcinė sporto ir pramogų arena, neabejotinai tapsianti vienu svarbiausių bokso mėgėjų traukos centrų Kazachstano bei kaimyninėse respublikose. KG Constructions patikėta atlikti Bokso centro išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų bei dvigubo fasado projektavimo, gamybos ir montavimo darbus, kurių bendras plotas siekia apie 4 000 m2. Aliuminio-stiklo konstrukcijos suprojektuotos naudojant Schüco fasadinę FW50+ bei Schüco langų AWS65 sistemas. Antras fasadas įrengiamas iš cinkuoto metalo konstrukcijų bei dengiamas saugiais stiklais. Šiam objektui specialiai sukurtas ypatingas piešinys – stilizuotas boksininkas.  Visus darbus planuojame pabaigti iki šių metų pabaigos.

"KG Constructions" įrenginės pastato „Optima“ išorės fasadus

Baltarusijoje, net ir kilus finansinių sunkumų, toliau intensyviai vykdomi statybos darbai. "KG Constructions" bendradarbiaudama su patikimais partneriais ir toliau drąsiai žengia į Baltarusijos statybų rinką. Šiuo metu pasirašėme sutartį įrenginėti išorės fasadus Minske statomame administraciniame pastate „Optima“. Bendras išorinių aliuminio-stiklo konstrukcijų bei ventiliuojamų fasadų plotas apie 4 000 m2. Fasado įrengimo darbams naudojamos Schüco fasadinės FW 50+ sistemos. Kostrukcijos bus gaminamos KG Constructions montavimo darbus atliks dukterinė įmonė Liusktroij. Darbus planuojama pabaigti iki 2012 m. sausio mėn.

Kaune įrenginėjame naują viešbutį

KG Constructions sėkmingai tęsia bendradarbiavimą su viena stambiausių statybos įmonių Lietuvoje AB „YIT Kausta“, šiuo metu rekonstruojančia gamybinį pastatą, esantį Vytauto g. 28, Kaunas, kuris po rekonstrukcijos taps ekonominės klasės viešbučiu. KG Constructions atlieka būsimo viešbučio išorės fasadų projektavimo, gamybos ir montavimo darbus. Bendras pastato išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų bei ventiliuojamo fasado plotas yra apie 2 500 m2. Fasado įrengimo darbams naudojamos Schüco fasadinės FW50+ sistemos, Schüco plastikiniai langai. Darbus planuojame užbaigti iki šių metų vasaros pabaigos.

"KG Constructions" fasadai montuojami aukščiausiame Minsko pastate – „Royal Plaza“

"KG Constructions" gamina aukščiausio šiuo metu statomo Minsko pastato – Baltarusijos bokšto „Royal Plaza“ – aliuminio-stiklo konstrukcijas. Pirmosios aliuminio-stiklo konstrukcijų kasetės pradėtos montuoti liepos  mėnesio pradžioje.  "KG Constructions" atliko išorės fasadų projektavimo bei išorės fasadų dizaino (vizualizacijos) derinimo darbus. Suprojektuota per 16 000 m2 išorės fasadų: 5 000 m2  ventiliuojamų fasadų ir 11 000 m2 aliuminio-stiklo konstrukcijų (Schüco elementiniai fasadai USC65). Aliuminio-stiklo konstrukcijų montavimo darbus atlieka "KG Constructions" dukterinė įmonė Liukstroj. Išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadų montavimo darbus planuojama užbaigti iki 2012 vasario mėn.

"KG Constructions" stiklins aukščiausią pastatą Minske

„KG Constructions“  savo gaminiais stiklins aukščiausią šiuo metu statomą pastatą  Baltarusijos sostinėje Minske.

2011 sausio 18d. „KG Constructions“ pasirašė sutartį su investicine ir nekilnojamo turto projektus vystančia Libano Respublikos, veikiančia Baltarusijoje, kapitalo kompanija  „Rubiroz International“. UAB „KG Constructions“ įrenginės fasadus aukščiausiame šiuo metu statomame administraciniame pastatate "Реченька" Baltarusijos sostinėje Minske.

Šis pastatas bus aukščiausias statinys Baltarusijos teritorijoje.  Pastato aukštis sieks 120 (130 su antena) metrų ir bus 33 aukštų. Aliuminio-stiklo konstrukcijų bendras plotas sieks 11.260 m2. Ventiliuojamų fasadų plotas – 5770 m2. Tai yra didžiausias šiuo metu UAB „KG Constructions“ vykdomas projektas užsienio rinkose. Aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadams įrengti bus naudojama patikima Schüco aliuminio profilių sistema.

Šiame pastate planuojamos naudoti šios aliuminio profilių sistemos:  elementinis fasadas USC65, fasadinė sistema FW50+, langinė ir durinė sistema AWS/ADS65 bei ugniai atspari sistema ADS80-FR60. Aliuminio-stiklo konstrukcijos bus stiklinamos vienos kameros saulę kontroliuojančiais stiklais, kurių šilumos perdavimo koeficientas 1,1 W/m2K.

Planuojama darbų pradžia 2011 m. gegužės mėn., darbų pabaiga – 2012 m. vasario mėn. Šiuo metu objekte vyksta spartūs betonavimo darbai ties 19 pastato aukštu. Aliuminio-stiklo  konstrukcijos bus gaminamos Lietuvoje „KG Constructions“ gamybos padalinyje.

"KG Constructions" įsigijo Baltarusijos įmonę

„KG Constructions“  įsigijo 10 metų veikiančios ir didelę patirtį išorės fasadų įrengimo, vidaus atitvarų gamybos ir montavimo srityje turinčią Baltarusijos įmonę ОДО "ЛЮКССТРОЙ".

Šios įmonės įsigijimas yra dėsningas „KG Constructions“ pasirinktos strategijos - plėtros tęsinys. Šiuo įsigijimu KG įmonių grupė stiprina savo pozicijas gretimoje, didelį potencialą turinčioje rinkoje. Šiuo metu šioje įmonėje dirba apie 50 darbuotojų. Įsiliejimas į KG įmonių grupės gretas sustiprins ОДО "ЛЮКССТРОЙ" įmonės galimybes Baltarusijoje bei  padidins „KG Constructions“ galimybes šioje šalyje. Ši įmonė montuos ne tik savo, bet ir  UAB „KG Constructions“ gaminamas aliuminio-stiklo konstrukcijas.

Daugiau informacijos apie ОДО "ЛЮКССТРОЙ": www.luxbud.by
 

Plėtros planai 2011 metais

Nuo 2007 m. sunkiai dirbusi ir sukaupusi sėkmingą ilgamečio darbo patirtį bei įrodžiusi savo konkurencinius pranašumus "KG Constructions” jaučia galinti šiandien pasiūlyti dar daugiau. Todėl drąsiai pasitikdama naujųjų 2011 metų iššūkius, įmonė puoselėja ambicingus plėtros planus į Rytus bei Šiaurės ir Vakarų šalis.

Jau vasario mėnesį planuojama startuoti su bendra Lietuvos-Baltarusijos įmone, kuri šių metų pradžioje pradės aliuminio-stiko konstrukcijų montavimo darbus keliuose projektuose Minske.

Kazachstanas. Pirmieji projektai planuojami jau šių metų vasario - kovo mėnesias.

Šiaurės ir Vakarų šalys. Tam tikslui stiprinamas pardavimų skyrius bei pojektų vadovų grupė. Šių metų vasario mėnesį planuojama įkurti bendrą Lietuvos-Danijos įmonę.

Tuo tarpu Lietuvoje pagrindiniu tikslu lieka išsaugoti didžiausio aliuminio-stiklo konstrukcijų bei ventiliuojamų fasadų gamintojo bei montuotojo  poziciją. Šiuo metu įmonėje dirba 125 aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Primename, jog 2009 metų pabaigoje įmonėje dirbo 73 darbuotojai.

Būdama didžiausia aliuminio-stiklo konstrukcijų gamintoja ir montuotoja Lietuvoje, šiuo metu įmonė UAB „KG Constructions“, mūsų vertinimu, užima apie 70% išorės fasadų aliuminio-stiklo konstrukcijų rinkos.

Šiuo metu Lietuvoje įmonė vykdo tokius projektus kaip Kauno arena, Klaipėdos arena, Vilniaus Balsių mokykla, neseniai įgyvendintas projektas - administracinis pastatas Pilaitės mikrorajone, Vilniuje.

Iš viso praėjusiais 2010 metais įmonė pagamino bei sumontavo apie 21000 m² aliuminio-stiklo konstrukcijų.

2010 metų pardavimai siekė 23,5 mln litų (neaudituotais duomenimis), lygininant su 2009 metų rezultatu - 12,4 mln. litų - tai beveik du kartus daugiau.

2011 metų tikslas atlikti darbų už 29 mln. litų.  Vasario - kovo mėnesiais planuojama įdiegti ISO 9001 kokybės bei ISO 14000 aplinkosaugos vadybos sistemas.

Keičiasi KG įmonių grupės veidas

Nuo 2011 m. sausio 1 dienos keičiamas KG įmonių grupės firminis stilius. Keičiami įmonių logotipai, kuriama nauja internetinė svetainė.

Tokių pokyčių imtasi stengiantis sukurti vientisą KG įmonių veidą bei sėkmingai populiarinti KG grupės įmones bei jos prekinius ženklus Lietuvoje ir užsienyje.

 

Bus statoma saulės elementų elektrinė

UAB „KG Constructions“ kartu su UAB „KG Energija“ įsigijo 67 KW galios saulės foto elementų elektrinę, kurią planuojama sumontuoti iki šių metų vidurio.

Bus įrengta eksperimentinė elektrinė, kuri gamins elektrą iš saulės energijos. Elektrinės fotoelementų gamintoju ir tiekėju pasirinktas “Schüco”.

Šia ilgalaike ir perspektyvia investicija stengsimės prisidėti prie aplinkos tausojimo propogavimo bei neatsinaujinančių energijos išteklių išsaugojimo.

UAB "KG Projektai" padidino UAB "Staticus" akcijų dalį

2010 m. gruodžio 9 d. UAB „KG Projektai“ padidino šiaurės šalyse dirbančios lietuviško kapitalo įmonės UAB „Staticus“ (buvusi UAB "Hrono fasadai") akcijų dalį nuo 2,94% iki 3,04%.

UAB “KG Constructions” darbai Balsių mokykloje

Šių metų spalio 15 d.  įmonė pradės darbus naujai statomoje Balsių mokykloje.

Šiame projekte UAB “KG Constructions” specialistai kartu su pastato architekto Sigito Kuncevičiaus komanda projektuos ir įrenginės išorės fasadus: aliuminio-stiklo konstrukcijas bei ventiliuojamus fasadus.
Išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadų plotas sieks apie 2800 kv. metrų, ventiliuojamų fasadų plotas - 3750 kv. metrų.

Balsių mokykla - pirmoji Lietuvoje švietimo įstaiga, kuri yra statoma pagal viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimo principą, ir pirmoji nuo Nepriklausomybės atkūrimo Vilniuje statoma nauja valstybinė mokykla.
Mokykla bus statoma pagal architektūrinį projektą, kuriame apibendrinta šiaurės ir vakarų Europos valstybių, garsėjančių švietimo įstaigų pastatų kokybe, patirtis. Taigi savo modernumu ir funkcionalumu ji galės lygiuotis į geriausias užsienio švietimo įstaigas.

UAB „KG Constructions“ aliuminio-stiklo konstrukcijų ir ventiliuojamų fasadų įrengimą planuoja užbaigti 2011 m. kovo mėnesį, o pirmuosius auklėtinius naujoji Balsių mokykla priims jau 2011 metų rugsėjį.

Plečiasi KG įmonių grupė

KG įmonių grupei sparčiai plečiant savo veiklą, pastarąją jau greitai papildys nauja narė UAB „KG Service“, kuri užsiims jau pastatytų ir eksploatuojamų išorės aliuminio-stiklo ir ventiliuojamų fasadų renovavimo-remonto darbais.

Per paskutinįjį dešimtmetį Lietuvoje plečiantis statybų sektoriui, augo išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų poreikis. Sparčiai vykdant darbus, dažnai buvo nesilaikoma elementarių išorės fasadų įrengimo principų ir logikos. Viso to pasekmės - nekokybiškai sumontuoti, nesandarūs (kiauri) fasadai.

Ekonominės krizės metu bankrutavus daugeliui šios srities specialistų-įmonių, pastatai neteko garantinio aptarnavimo iš buvusių rangovų. Todėl nauja KG įmonių grupės narė - UAB “KG Service” - padės spręsti beviltiškoje situacijoje atsidūrusių pastatų savininkų problemas. Įmonės tikslas - suteikti fasadams antrą gyvenimą.

Atnaujintas „Gandrališkių“ finansavimas

2008 m. rugsėjo mėn.  UAB „KG Constructions“  pradėjo „Gandrališkių“ gyvenamojo kvartalo šiaurinės dalies išorės fasadų įrengimo darbus. 2009 m. balandžio mėn. buvo atlikti pirmojo aukšto ir laiptinių stiklinimo darbai bei pradėtas balkonų įrengimas ir stiklinimas berėmėmis "Lumon" stiklo konstrukcijomis. Likus baigiamiesiems darbams, 2009 m. gruodžio mėn. objekto finansavimas buvo sustabdytas.

 

Tačiau 2010.08.09 SEB bankas atnaujino finansavimą gyvenamojo komplekso Klaipėdoje centrinės ir šiaurinės dalies darbams užbaigti. UAB „KG Constructions“ darbus planuoja užbaigti iki 2010 m. gruodžio 1 dienos.

Naujas „Evitos“ generalinis rangovas

Gyvenamojo, administracinio ir prekybininio komplekso “Evita”, esančio Savanorių pr. 18 Vilniuje, generalinio rangovo funkcijas perima UAB “KG Constructions”.

 

Parodydamas pasitikėjimą įmonės atliekamais darbais, projekto užsakovas UAB “Respektas” nusprendė patikėti komplekso statybos ir fasadų baigiamuosius darbus bei darbų pridavimą UAB “KG Constructions”.

Darbai komplekse “Evita” buvo pradėti vykdyti dar 2009 m. kovo mėn.  UAB “KGC “ šiame objekte pradėjo pilną trijų korpusų išorės fasadų darbo projekto parengimą, gyvenamojo pastato ventiliuojamo fasado iš akmens keraminių plytelių ir aliuminio-stiklo konstrukcijų įrengimą, administracinio pastato sienų formavimą iš termoproflių ir aliuminio-stiklo konstrukcijų įrengimą bei komplekso stiklinių balkonų ir stogo turėklų įrengimą ir laiptinių sienų tinkavimo darbus.

Numatoma „Evita“ darbų pabaiga bei pridavimas valstybinei komisijai yra 2010 m. lapkričio mėn.

Nauja šeimos narė - saulę pažabojanti “KG Energija“

KG įmonių grupę papildo novatoriškas saulės energijos sistemas projektuojanti ir montuojanti UAB „KG Energija“, kuri savo klientams siūlys sumažinti išlaidas ir tausoti gamtą, naudojant saulės išspinduliuotą energiją.

Įmonė perimta iš buvusių akcininkų UAB “Statmega”. Pastarosios įmonės pagrindu dar šiais metais yra planuojama įrengti eksperimentinę iki 100 kw elektrinę, kuri veiks saulės energijos pagrindu ir bus sudaryta iš “Schüco” fotoelektrinių modulių (Photovoltaics).

Šiluma, kurią išspinduliuoja saulė, gali būti naudojama karšto vandens gamybai ir pastatų šildymui. Tyrimai rodo, jog Lietuvą pasiekiantis saulės energijos kiekis yra pakankamas, kad būtų galima gaminti šiluminę energiją bei taikyti saulės architektūros principus naujiems ir renovuojamiems statiniams.
„Tobulėjant technologijoms bei augant paklausai, sparčiai pinga saulės elektros energijos sistemos, todėl visai netrukus jos taps ekonomiškai patrauklios ir Lietuvos sąlygomis. Juolab, kad jau dabar yra sėkmingų saulės energijos naudojimo Lietuvoje pavyzdžių“, - teigia UAB "KG Energija" vadovas Mindaugas Guzikauskas.
Pasak įmonės vadovo, elektros energijos iš saulės naudojimas ne tik padeda sutaupyti 30 - 100 proc. šildymui, karštam vandeniui ruošti reikalingų lėšų, bet taip pat tausoja aplinką bei neatsinaujinančius energijos išteklius.

3 būdai išnaudoti saulę

„KG energija“ partneris „Schüco“ yra vienas iš sėkmingiausiai dirbančių tiekėjų Europoje, siūlančių kompleksinius saulės energijos pritaikymo sprendimus, kurie leidžia išgauti energiją šilumos ir elektros energijos pavidalu. „Schüco“ siūlo tris saulės energijos panaudojimo būdus: 1. Terminė saulės energija - tai „Schüco“ saulės kolektoriais išgaunama šiluma, naudojama šiltam vandeniui gaminti bei gali būti papildomu namo šildymo šaltiniu; 2. Šilumos siurbliai - jie naudoja saulės šilumą, kuri kaupiasi ore arba žemėje ir kartu su saulės energijos sistema sudaro išbaigtą šildymo sistemą; 3. Fotoelektra - tai elektros energija, gaunama tiesiogiai iš šviesos energijos, naudojant „Schüco“ fotoelektrinius modulius.
„Šie trys saulės energijos panaudojimo būdai yra ilgalaikė ir perspektyvi investicija, nes naftos ir dujų ištekliai senka, energijos vartojimo apimtys auga, todėl tikėtina, kad iškastiniai energijos šaltiniai ir toliau brangs“, - pastebi UAB "KG Energija" vadovas Mindaugas Guzikauskas.
Įmonės vadovas ragina prieš statant ar renovuojant būstą apsvarstyti saulės energijos sistemų įrengimo galimybes. Nes karšto vandens gamybai užtenka sumontuoti tik saulės kolektorius, tuo tarpu pastato šildymui būtina atitikti tam tikrus reikalavimus, t.y. pastatas privalo būti itin sandarus, tinkamai orientuotas pagal pasaulio šalis, kaupti šilumą ir pan. Taigi sėkmingoms investicijoms būtina ruoštis iš anksto.

UAB "KG Projektai" investuoja į UAB "Staticus"

Šių metų balandžio 29 dieną KG įmonių grupės narė UAB "KG Projektai" įsigijo dalį (2,94 proc.) UAB "Staticus" (buvusi UAB "Hrono fasadai") akcijų.

UAB "KG Projektai" nuolat ieško naujų galimybių plėstis, todėl buvo priimtas sprendimas investuoti į pastarąją įmonę.

UAB "KG Constructions" padidino įstatinį kapitalą

UAB „KG Constructions“ akcininkai įvertinę sėkmingus 2009 m. įmonės veiklos rezultatus, nusprendė neišsimokėti dividendų, o iš nepaskirstytojo pelno padidinti bendrovės įstatinį kapitalą.

2010 m. gegužės 26 d. juridinių asmenų registre buvo įregistruota nauja įmonės UAB „KG Constructions“ įstatų redakcija ir įstatinis kapitalas padidintas nuo 40 tūkst. iki 1 mln. litų.

Įstatinį kapitalą nuspręsta didinti siekiant užtikrinti tolimesnę subalansuotą įmonės veiklos plėtrą bei stiprinti partnerių, klientų ir draudimo bendrovių ilgalaikį pasitikėjimą.
 

UAB "KG Constructions" pradėjo Klaipėdos arenos statybų darbus

UAB "KG Constructions" kartu su architekto Sauliaus Mikšto komanda šiuo metu projektuoja Klaipėdos daugiafunkcinės sporto ir pramogų arenos išorines aliuminio-stiklo konstrukcijas bei keramikinių žaliuzių fasadus.

Pasirinktas patikimas aliuminio-stiklo konstrukcijų sistemos tiekėjas yra UAB „Schüco Lietuva“. Išorės aliuminio-stiklo konstrukcijų fasadų plotas siekia apie 6000 kv. metrų.

Klaipėdos areną planuojama atidaryti 2010 metų pabaigoje. 2011 metais Lietuvoje vyks Europos vyrų krepšinio čempionatas. Numatoma, kad 20 tūkst. kvadratinių metrų ploto arenoje varžybų metu tilps iki 5,5 tūkst., koncertų metu - daugiau nei 7 tūkst. žiūrovų.

 

UAB “KG Constructions” keičiasi generalinis direktorius

Nuo 2010 metų balandžio 1  d.  UAB  „KG Constructions“ direktoriumi yra paskirtas Linas Karžinauskas. Jis pakeitė du metus šias pareigas ėjusį Arvydą Juknevičių, kuris karjerą kompanijoje tęsia kaip gamybos direktorius.

Tikimės tolimesnio malonaus bendradarbiavimo.

UAB “KG Constructions” švenčia savo trečiąjį gimtadienį

2010 m. sausio 17 d. UAB "KG Constructions" švenčia trečiąjį gimtadienį. Veiklą pradėjusi 2007 metais, įmonė sparčiai augo ir šiandieną užima tvirtą poziciją Lietuvos rinkoje.

Šiuo metu bendrovės įmonių grupę sudaro pagrindinė įmonė UAB „KG Constructions”, naujausios išorės fasadų technologijos, nauji sprendimai ir jų pritaikymas išorės fasadų projektavimo srityse UAB „KG Projektai“, plastikinių langų  gamybos ir montavimo darbai UAB “KG Langai”.

Trečiaisiais savo veiklos metais baigiama  steigti nauja įmonė UAB “KG Energija” - saulės energijos panaudojimo sistemos.

Džiaugiamės galėdami prisidėti įgyvendinant Jūsų troškimus, dėkojame už pasitikėjimą ir palaikymą.

UAB "Šiaurės langai" keičia pavadinimą

Pranešame, kad bendrovė UAB „Šiaurės langai“, kuri specializuojasi plastikinių langų gamybos ir montavimo darbuose, keičia pavadinimą į UAB „KG Langai“.

Tai nuspręsta padaryti, siekiant suvienodinti visos įmonių grupės pavadinimus, pastarąsias paliekant su vienu prekės ženklu. Tikimės, kad pakeitę pavadinimą, lengviau įsiliesime į Lietuvos ir užsienio rinkas, kadangi KG grupė jau yra žinoma ir vertinama partnerių, šalyje ir už jos ribų.

2010 metus pradėsime stipriau žengdami ne tik į Lietuvos, bet ir į kitų valstybių rinkas su nauju įmonės pavadinimu.

UAB “KG Constructions” persikėlė į naujas patalpas

Gruodžio 11 d. UAB “KG Constructions” iš būstinės Jasinskio g. 12 Vilniuje persikėlė į naujas erdvesnes patalpas Pirklių g. 5 (antras aukštas).

Patalpos Pirklių gatvėje yra didesnės, šalia biuro įsikūręs mūsų aliuminio-stiklo konstrukcijų gamybos, bei metalo apdirbimo cechas, todėl tikimasi, kad dėl patogesnių darbo sąlygų, nuo šiol darbas vyks dar sklandžiau ir greičiau, nei anksčiau. Šalia pastato  klientams ir partneriams įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė.

Džiaugiamės, kad pagaliau mūsų komanda gali įsikurti šviesiose ir jaukiose patalpose ir tikime, kad čia mūsų darbuotojams kur kas geresnės darbo sąlygos, daugiau erdvės. Nuo šiol tai bus ne tik darbo vieta, bet bus daugiau galimybių vystytis.

Maloniai laukiame Jūsų adresu: Pirklių g. 5, Vilnius.

Kauno arenos statybų estafetę perėmė UAB "KG Constructions"

Šiuo metu konstruojamos Kauno arenos pagrindinės stogo konstrukcijos, pats laikas išorinio arenos fasado įrengimui, prie kurio jau nuo spalio mėnesio dirba UAB „KG Constructions“ kartu su partneriais UAB „Schüco Lietuva“ bei pastato architektu Simu-Eugenijumi Miliūnu ir komanda.

UAB „KG Constructions“ specialiai „Kauno arenos“ projektui sukūrė aliuminio-stiklo konstrukcijų sistemas, t.y. apie 30 unikalių aliuminio profilių, atitinkančių aukštus architektūrinius reikalavimus. Šiam projektui buvo pasirinktas langų ir fasadų srityje tokio lygio projektuose didelę patirtį turintis aliuminio profilių sistemų tiekėjas „Schüco". Tai padėjo sukurti  išties kokybiškas ir sandarias aliuminio-stiklo konstrukcijos sistemas, pasižyminčias išskirtine estetika ir dizainu.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie unikalaus ir istorinio statinio savo darbais. Juk Lietuvoje tai antras statinys saloje po Trakų pilies. Be to, arena žymi 600-ąjį Kauno savivaldos jubiliejų, o 2011 m. jame vyks Europos krepšinio pirmenybės“, – pažymi UAB "KG Constructions" statybų direktorius Mindaugas Guzikauskas.
Pasak M. Guzikausko, ši arena išsiskiria savo dydžiu, palyginus su kitomis Lietuvoje pastatytomis bei naujai statomomis arenomis.

Unikalios formos išskirtiniam pastatui

Projekto „Kauno arena“ svetainėje galima pamatyti arenos vizualizacijų, kaip ji atrodys iš išorės. Toks fasadas sukuriamas  specialiai šiam projektui gaminamais didžiaisiais horizontaliaisiais loviniais profiliais bei terasiniais-palanginiais aliuminio profiliais.

„Tai iš tiesų unikalios formos architektūrinio dizaino elementai, galintys sverti net iki 300 kg. Šie sunkiasvoriai profiliai bus nudažyti specialiai šiam projektui Šveicarijos kompanijos „IGP“ sukurta spalva, kuri pastatui suteiks nepakartojamo išskirtinumo“,  -  teigia UAB "KG Constructions" statybų direktorius M. Guzikauskas.

Tuo tarpu saulės veikiami fasadai bus stiklinami specialiais saulę kontroliuojančiais stiklo paketais. Anot p. UAB "KGC" statybų direktoriaus M. Guzikausko, visi pastate naudojami stiklai bus išskaidrintos stiklo bazės. Tai reiškia, kad bus naudojami itin skaidrūs stiklai, kurių paketai yra skaidresni nei įprastinių skaidrių stiklų. Reikia pažymėti, jog visi stiklo paketai atitiks keliamus STR saugumo reikalavimus, o šiluminės stiklo paketų savybės yra 1.2 Wk/m².

UAB „KG Constructions“ fasado įrengimą planuoja užbaigti 2010 m. birželio 30 d., projekto „Kauno arena“ numatoma pabaiga - 2010 m. rugsėjo mėn.

  • Panaudotos specialios WF70HI - Sonder (speciali) išoriniams fasadams sistema, kuri yra montuojama ant išorinio konstrukcijos kontūro. (WF - langų sistema su fasadiniams profiliams būdinga optika.  70 - tai lango rėmo storis, tai yra trijų kamerų 70 mm. rėmo storis. HI - (High  Insulation) reiškia aukštos šiluminės savybės. Naudojant šią sistemą aliuminio-stiklo konstrukcijų skaičiuojamasis šilumos perdavimo koeficientas 1,45 Wk/m²)
  • Panaudotos FW50+S-SG naudojama fasadinė sistema terasinėms konstrukcijoms stiklinti.
    (FW - fasadės konstrukcijos. 50+ - reiškia išorinis matomas profilio plotis. S - reiškia, kad bus naudojami  plieno imitacijos aliuminio profiliai. SG - reiškia, kad naudojama sistema yra struktūrinis stiklinimas. Struktūrinis stiklinimas reiškia, kad stiklo paketai tvirtinami vidinėmis tvirtinimo detalėmis, o išorinis sandarinimas atliekamas ultra violetiniams spinduliams atsparia mastika - silikonu)