Kai pyragai pavirsta pilnu gėrybių autobusiuku

   Kartą, praėjusių 2016-ųjų rudenį, kai lapai krito, bet saulė dar šildė, darbuotojai šventė Pyragų dieną, stengdamiesi pajusti ne saldų skonį, o prisiminti tuos, kurie stokoja ne tik pyragų, bet ir duonos kąsnio. Ir atsirado darbuotojų, kurie prisiminė asmeniškai pažįstantys šeimą, kuriai reikalinga pagalba. 

   Negeriantys Akvilė ir Aldas Vilkaviškyje augina tris mažylius – ketverių ir trejų metų sūnelius bei pusantrų metų dukrytę. Žukauskų šeima jau kuris laikas negali ne tik skaniai pavalgyti ar šiltai apsirengti, bet ir ramiai gyventi dėl augančių skolų. Pranešimai apie elektros atjungimą prieš šilčiausias metų šventes grasė ateisiančiais į namus tamsa ir šalčiu, todėl mūsų darbuotojai suskubo gelbėti šeimynos ir suorganizavo tėveliams ir vaikams šv. Kalėdų stebuklą. 

   KG Constructions firmos akcininkai Linas Karžinauskas su broliais Audriumi ir Mindaugu Guzikauskais skyrė 750 eurų šeimos skoloms už komunalinius mokesčius dengti, pinigais prisidėjo ir darbuotojai, per Pyragų dieną surinkę 120 eurų. KG Transportas padengė kuro į Vilkaviškį išlaidas ir suorganizavo autobusiuką, kurį darbuotojai pripildė iš namų suneštomis ar pirktomis įvairiomis gėrybėmis – maisto produktais, drabužiais, žaislais, įvairiais buities reikmenimis. Vilkaviškyje dirbanti socialinė darbuotoja padėjo susitikti su šeima ir perduoti siunčiamą pagalbą, kurios gausa ją stebino, o patirtis bylojo, kad remtinos šeimos net per visus metus tiek pagalbos nesulaukia. 

   Žukauskų šeima pagalbą įvertino ir padėkojo: „Ačiū Jums už finansinę paramą ir gausias dovanas mūsų šeimai. Jūsų gerumo dėka šventės ir 2017-ųjų pradžia mums ir trims vaikučiams tapo sočios bei spalvingos. Sakome ačiū už atjautą ir rūpestį.“

   Džiaugiamės, kad kartu mes galime daugiau, ir tikimės, kad nors ir vienai šeimai, bet suteikėme šventinį džiaugsmą, šilumą ir šviesą.


KG Constructions kolektyvas

KG Constructions dalyvavo Velomaratone

      Vilniaus centre muzikos garsais ir vedėjų šūksniais prasidėjo „Velomaratonas 2016“. Septintą kartą vykstančiame renginyje prie starto linijos stojo ir KG Constructions kolektyvas. Šiais metais dviračių maratono dalyvių buvo net 73. Ginkluoti šalmais daugiatūkstantinėje dviratininkų minioje kojas judino ir KG Constructions vadovai, ir konstruktoriai, ir montuotojai. Išskirtinė maratono trasa, besidriekianti pačioje senamiesčio širdyje, geras oras, o svarbiausia draugiška ir linksma kompanija šiais metais padidino KG Constructions UAB dalyvių skaičių ir Vilnių pasitiko vieningai balta dviratininkų apranga. 

Vasaros šventė

      Nors vasara – atostogų metas, šiuo metų laiku tradiciškai KG Constructions organizuoja įmonės vasaros renginį. Su gera nuotaika, įdomia veikla, varžybomis, apdovanojimais ir buvimu kartu KG Constructions vasaros renginį šiais 2016 metais palydėjo Ignalinoje, liepos 9- 10 dienomis. Šiais metais įmonės kolektyvas gausiai įsitraukė į vasaros šventės repertuarą, be to, kad visi dalyvavo orientacinėse varžybose ir ieškojo paslėpto ”lobio“, bet ir porą savaičių prieš tai stropiai ruošėsi įmonės šventei spręsdami rebusus. Šių metų vasaros renginys buvo orientuotas įmonės darbuotojų bendradarbiavimą- pasiruošti padėti komandos nariams, palaikyti komandos dvasią, atsižvelgiant į turimus resursus siekti tikslo. Tiek dalyviams, tiek vadovams, vasaros renginys leido pamatyti komandos įvairiapusiškumą ir galimybę tai pritaikyti darbinėje sferoje.

Gerą daryti lengva

      Naujus metus pradėjome reaguodami į Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro pagalbos šauksmą dėl kritinės situacijos ligoninėse dėl visų kraujo grupių donorų trūkumo.  Kraujas galioja labai trumpai, o jo atsargas ypač sumažino šventinis laikotarpis. Todėl sausio 11 d. KG Constructions sulaukė Kraujo centro specialistų. Įmonės kolektyvui už tokį aktyvų dalyvavimą ir nuostabią kraujo donorystės akciją dėkojo ir generalinis direktorius ir Kraujo centro specialistai. Kraujo davė net 30 žmonių! Ir mūsų dėka, kaip patikimo donorų organizatoriai, išgelbėta ne vieno žmogaus gyvybė.

KG Constructions remia vaikų svajones

   Spalio 10 d. Vilniaus geležinkelio stotyje pristatyta keramikinė pano – mozaika „Kelionės-Svajonės: vandeniu, žeme, oru“. Ji sudėliota iš mažų namelių, gėlių, žuvų, debesėlių - darbelių, kuriuos lipdė vaikai, turintys dideles svajones, bet mažas galimybes. Pano kūrė daugiau nei 250 negalią turinčių vaikų ir kitų projekto dalyvių kartu su keramike Sonata Kazimieraitiene.

   Vaikai iš Vilniaus dienos centro „Šviesa“, Vilniaus Verkių daugiafunkcinės mokyklos, vėžiu sergančių vaikų „Mamų unijos“, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro, Vilniaus „Vilties“ specialiosios mokyklos-daugiafunkcinio centro bei Bernardinų socialinio centro projekto metu piešė piešinius, vėliau lipdė keramikos darbelius Vilniaus dailės akademijos Keramikos katedroje, Vilniaus specialioje mokykloje „Viltis“, pas sergančius vaikus vykta į Santariškių vaikų onkologijos ligoninę.

     KG Constructions rėmė šį projektą, skatindama vaikus svajoti ir kurti, siekė, kad mažus vaikus ir jų dideles svajones pastebėtume ir kiekvienas mūsų, ypač tie, kurių galimybės didesnės, nei noras ir ryžtas dirbti ir siekti gerovės sau, artimui, Vilniui ir Lietuvai.

KG Constructions komanda dalyvaus "Velomaratone 2014"

   Jau penktus metus Vilniuje ir trečius metus mūsų įmonėje organizuojamas dalyvavimas Velomaratone. Tai sportinis-pramoginis renginys, stiprinantis dviračių kultūrą Lietuvoje, diegiantis ekologijos, saugumo, sveiko gyvenimo būdo vertybes, stiprinantis šeimas ir vienijantis organizacijas.  Rugpjūčio 24 d. važiuoti trasa, besidriekiančia per pačią senamiesčio širdį jau pasirinko daugiau kaip tūkstantis vilniečių ir miesto svečių, 200 verslo įmonių ir valstybinių įstaigų, o KG Constructions komandą jau sudaro beveik 30 darbuotojų. Renginio metu siūloma įspūdinga programa, konkurencija ir palaikymas, ištvermės ir ryžto dvasia, iškilmingi apdovanojimai ir neišdildomi įspūdžiai. Kviečiami ir dalyviai ir jų palaikymo komandos, renginio organizavimo savanoriai.

Daugiau informacijos http://www.velomaratonas.lt.

Nuotraukos iš 2012-2013 m. "Velomaratonų"